Gdzie zrobić ślubny makijaż w Krakowie?

Przygotowania do ślubu to poważne zadanie składające się z wielu różnych elementów. Każdy z nich bezpośrednio wpływa na końcowy efekt, na udaną ceremonię i doskonałe wesele. Jednymi z najważniejszych aspektów przedweselnej gorączki są wszelkie czynności związane z właściwym przygotowaniem Panny Młodej. Makijaż, fryzura, sukienka, buty, dodatki – to wszystko ma ogromne znaczenie.

Chcielibyśmy zaproponować wszystkim przyszłym Pannom Młodym najlepszych wizażystów, którzy są w stanie dostosować makijaż nie tylko do urody kobiety, ale przede wszystkim do jej temperamentu, nie zapominając o tym, że make-up musi współgrać z sukienką, butami i dodatkami.

 

 Makijaż śluby – Kraków

Zapraszamy do salonu J’adore w Krakowie. Miejsca, w którym kompleksowo i profesjonalnie dba się o wygląd i dobre samopoczucie kobiety. To tutaj pracują najlepsi wizażyści, posiadający odpowiednie wykształcenie, stale podnoszący swoje umiejętności na dodatkowych kursach i szkoleniach, podążający za modą i trendami oraz przede wszystkim posiadający talent.

Talent nie tylko do wykonywania perfekcyjnych makijaży, ale przede wszystkim do dostosowywania wizerunku do charakteru kobiety. Nasi wizażyści są mistrzami w wydobywaniu kobiecego naturalnego piękna i kamuflowaniu ewentualnych wad.

 

 J’adore – coś więcej niż tylko makijaż

W naszym salonie dbamy kompleksowo o przyszłe Panny Młode. Wizażyści współpracują z kosmetologami i fryzjerami, wspólnie osiągając perfekcyjny efekt. Działając w zespole, mogą zrobić o wiele więcej. Konsultują między sobą swoje pomysły na wizerunek każdej klientki, dzięki czemu każda z nich jest w pełni zadowolona, a goście weselni zaskoczeni tak wspaniałym wyglądem Panny Młodej.

 

 Ślubne fryzury – Kraków

Nasi styliści fryzur biorą udział w pokazach, szkoleniach i konkursach, dzięki czemu są w stanie zaproponować najmodniejsze obecnie fryzury oraz te, które dopiero wyznaczają nowe trendy. Dzięki temu każda klientka może czuć się i wyglądać jak modelka z najlepszych wybiegów modowych.

Zapraszamy do naszego salonu wszystkie Panie będące w trakcie przygotowań do ślubu. Przyjdźcie do nas ze zdjęciem lub projektem sukienki, opowiedzcie, jaki macie pomysł na dodatki, buty, bukiet, a my zajmiemy się całą resztą. Wykreujemy perfekcyjny wizerunek.