Zestaw dwóch kosmetyków do włosów, który rewelacyjnie zregeneruje Twoją fryzurę

Suszenie, prostowanie, koloryzacja, dekoloryzacja, trwałe prostowanie włosów i inne zabiegi fryzjerskie przyczyniają się do drastycznego pogorszenia stanu naszych włosów. Fryzura zaczyna być sucha, końcówki się rozdwajają, włosy zaczynają się puszyć, a skóra głowy staje się podrażniona.

Niektórzy myślą, że jedynym sposobem na poradzenie sobie z taką sytuacją jest jak najszybsze obcięcie włosów. Na szczęście można skorzystać też z mniej drastycznej metody.

Wyjątkowy sposób na bardzo zniszczoną fryzurę

Niewielu z nas wie, że stosowanie specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych może rzeczywiście zregenerować nawet najbardziej zniszczone włosy. Trzeba jednak wiedzieć, których kosmetyków należy używać. Nie jest to zwykły szampon i odżywka, które można kupić w każdym hipermarkecie, a specjalistyczne preparaty o działaniu dogłębnym i silnie odżywczym.

Kosmetyki z zielonej herbaty i naturalne olejki do włosów to najczęściej stosowane preparaty, które rzeczywiście poprawiają wygląd fryzury. Jednak samo olejowanie włosów może nie wystarczyć, jeśli od wielu lat dokonywaliśmy różnych zniszczeń i nasze włosy są teraz w opłakanym stanie. Wtedy do nawilżania kosmyków naturalnym olejkiem do włosów (np. Dr. Santé Olejek do włosów odbudowujący ochronny z olejem macadamia i keratyną) należy dołączyć również naturalny szampon do włosów z dziegciem, np. marki Elfa Pharm. Dlaczego? Ponieważ w ten sposób prezentujemy sobie zdrową i skuteczną pielęgnację, opartą na dobroczynnym działaniu substancji aktywnych znajdujących się w wyciągach z roślin i olejach, których tak bardzo brakuje zniszczonym włosom.

Wyciąg z dziegcia zawarty w szamponie, nie tylko odżywia  i rewitalizuje włosy, ale również leczy problemy skóry głowy, przede wszystkim wszelkiego rodzaju podrażnienia i przesuszenia, które bardzo często są efektem ubocznym przeprowadzania silnych zabiegów fryzjerskich. Stosując równocześnie odżywcze oleje naturalne i szampon ze składnikiem dbającym o skórę głowy, pielęgnujemy włosy kompleksowo, od skóry, cebulek aż po same końce. Tylko taka, holistyczna pielęgnacja może realnie zregenerować nawet najbardziej zniszczoną fryzurę.