Zakłady bukacherskie, czyli jak grać by wygrać

Mało kto jest w stanie wyobrazić sobie sport bez zakładów bukmacherskich. Bo sport to nie tylko zawodnicy i drużyny uprawiający konkretną dyscyplinę, ale także doskonały sposób na odrobinę emocji, rozrywki i zasilenie swojego budżetu. Warto jednak poznać kilka reguł, które sprawią, że zakłady bukmacherskie nie będą już czarną magią.

Przede wszystkim warto przestrzegać zasady: „meczów medialnych się nie gra”. Dlaczego? Ponieważ właśnie tam panują największe przekłamania w kursach. Ponieważ są to mecze na szczycie, te najpopularniejsze to kurs jest zaniżony właśnie z tego powodu. Większość osób przy kursie 1,1 do 3,5 stawia na faworyta, a wszyscy zdają sobie sprawę jak funkcjonuje rynek. Po pierwsze kurs jest absurdalny, wręcz nieopłacalny, ale osoby nie zajmujące się bukmacherką na co dzień o tym po prostu nie wiedzą i uważają go za zupełnie naturalny. Niestety jest to wielka bzdura. W zasadzie przy kursach 1,8 – 3,0 jest taka sama szansa na zwycięstwo teoretycznie mocniejszej drużyny, jak przy kursie 1,1 – 3,5. Ale ludzie lubią tzw. „pewniaki” i obstawiają niskie kursy myśląc, że skoro kurs jest niższy to znaczy, że mamy duże szanse na wygraną. Owszem szanse są, ale nie można kierować się kursem przy każdym meczu – i nie ma tu znaczenia czy jest to piłka nożna, hokej, koszykówka czy tenis.

Jak więc zarabiać na zakładach bukmacherskich? Są ludzie, którzy grają niezbyt skomplikowanymi systemami matematycznymi minimalizując ryzyko. Jednak w tym przypadku potencjalna wygrana nie jest wysoka. Dlatego niewielu jest w stanie zadowolić się takim kąskiem. Są też tacy, którzy uważają, że pomocne są typy ekspertów, którzy posiadają albo bardzo dobra wiedzę albo informacje z wewnątrz drużyny. Jest to coraz bardziej popularny sposób obstawiania spotkań.

Powstają specjalistyczne serwisy, które oferują typy swoich ekspertów. Przykładowo takim portalem jest www.nwsport.pl. Oczywiście nie za darmo – jednak według opinii osób korzystających jest to dość opłacalny sposób, aczkolwiek wielkich pieniędzy się w ten sposób nie da zarobić. Są też tacy, którzy próbują wygrać z bukmacherami o ułamki sekund. Najlepszym przykładem jest tutaj tenis. Podczas meczów tenisa dostępne są szeregi małych zakładów typu, kto wygra gem lub kto zdobędzie punkt. Dlatego są osoby, które jeżdżą na małe turnieje tenisowe i są o krok przed bukmacherami, i gdy oni wiedzą kto zdobył punkt, a kurs nie zdążył się jeszcze zaktualizować zwierają pewne zakłady zdobywając pewne pieniądze.

Bądź pierwszą osobą komentującą "Zakłady bukacherskie, czyli jak grać by wygrać"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *