Wynajem luksusowych samochodów dla artystów

Gwiazdy i artyści mają swoje wymagania i zawsze oczekują spełnienia ich potrzeb oraz oczekiwań. Życie w ciągłym biegu i praca w terenie wymagają ciągłego przemieszczania się z miejsca na miejsce. Krakow Executive to firma, która oferuje wynajem luksusowych busów, vanów i limuzyn, które z pewnością ułatwią artystom transport.

Kadra Krakow Executive rozumie jak ważna jest współpraca z rzetelnymi partnerami, dlatego też oddaje do dyspozycji swoich klientów nowoczesne, luksusowe samochody wraz
z doświadczonymi i wykwalifikowanymi kierowcami.

Przewozy VIP

Specjalnością firmy jest organizowanie przewozów VIP dla najbardziej wymagających klientów. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się klient, czy są to jego spotkania prywatne, czy też praca, usługa obejmuje wynajem komfortowych limuzyn wraz z osobistym kierowcą. Do dyspozycji oddawane są luksusowe limuzyny, wygodne vany i pojemne autobusy. Dużą popularnością cieszą się eleganckie i nowoczesne busy dla artystów. Firma dysponuje samochodami marki Mercedes wyposażonymi w klimatyzację oraz skórzaną tapicerkę. Wybrane modele busów dla artystów posiadają również elektrycznie otwierane i zamykane drzwi, odtwarzacz DVD oraz lodówkę. W minibusie Sprinter można skorzystać z dodatkowej opcji umieszczenia wewnątrz stolika aż dla osiemnastu osób.

Dbałość o szczegóły

Wypożyczalnia pojazdów Krakow Executive dba o najdrobniejsze szczegóły swoich usług. Najwyższy standard pojazdów zachowywany jest w ciągłym dbaniu o ich prestiżowy wygląd na zewnątrz oraz ekskluzywny i czysty wewnątrz. Doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy biegle posługują się językiem angielskim i służą klientom pomocą. Wszystkie samochody posiadają pełny pakiet ubezpieczeń wraz z rozszerzoną opieką ubezpieczeniową wszystkich podróżujących. Zlecenia są wyceniane w oparciu o korzystanie z precyzyjnego cennika wynajmu. Kwoty dyspozycji samochodu z szoferem są ustalane indywidualnie, w zależności od czasu i odległości, co gwarantuje klientom łatwość w planowaniu kosztów całego przedsięwzięcia. Takie podejście do każdego zlecenia pozwala na uzyskanie optymalnych rozwiązań.

Krakow Executive oferuje prywatny wynajem luksusowych samochodów wraz z kierowcami. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i grupy artystów, firmy, hotele oraz wszelkiego rodzaju agencje eventowe. Firma realizuje usługi dzienne oraz za dodatkową opłatą także zlecenia nocne. Przy składaniu zamówienia można zamówić wystawienie faktury VAT.

źródło: http://www.gadzetydlareklamy.pl/wynajem-luksusowych-samochodow-dla-artystow/