W Pizza Hut dzieci jedzą za darmo

Rodzinna wyprawa do Pizza Hut to zawsze dobry pomysł, ale w niedzielę jeszcze lepszy. Powód? Najnowsza promocja, która ucieszy i dużych, i małych. W niedziele w Pizza Hut dzieci jedzą za darmo! Sprawdź, jak skorzystać z okazji.

Relaks i czas spędzony wspólnie z najbliższymi – z tym kojarzy się niedziela. Jeśli dołożyć do tego dobre jedzenie, otrzymujemy zestaw idealny. A nie ma lepszego dania, którym można dzielić się z rodziną niż pizza. Wspólna wyprawa do miejsca przyjaznego dzieciom, gdzie serwowane są posiłki ulubione tak przez maluchy, jak i przez ich rodziców, to idealny pomysł na weekend. Pizza Hut sprawia, że rodzinne wyjście na pizzę w ostatni dzień tygodnia wiąże się z miłą niespodzianką. Przez całe lato i na początku jesieni w Pizza Hut za każde wydane 29 zł otrzymujesz jeden posiłek z menu dziecięcego całkowicie za darmo.

Co prawda nie od dziś wiadomo, że to właśnie nasze pociechy potrafią być najbardziej kapryśnymi klientami w całym lokalu. Pizza Hut znalazła jednak sposób, by uszczęśliwić nawet najbardziej wybrednego malucha! Menu dla najmłodszych w niedzielnej promocji zawiera ulubione dania wszystkich dzieciaków. Mogą wybierać wśród kilku smakowitości z pizzą na czele: małą Margheritą albo Hawajską. Obydwie wypiekane są na lekkim i chrupiącym cieście San Francisco wytwarzanym na zakwasie. W restauracjach Pizza Hut, z obsługą kelnerską, najmłodsi klienci otrzymają w ofercie również zupę pomidorową i spaghetti. Wybrane lokale serwują maluchom także frytki prosto z pieca. Taki zestaw dań z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku.


Tradycję niedzielnych obiadów z gratisem dla najmłodszych można kontynuować w Pizza Hut aż do pierwszych dni astronomicznej jesieni. Promocja obowiązuje bowiem od 23 czerwca aż do 30 września tego roku.

Więcej informacji: https://pizzahut.pl/#ChooseDelivery

Źródło: tutaj