Jak ułatwić pracę w hotelu?

Nie od dziś wiadomo, że zadowolony personel hotelowy jest podstawą tego, by nasi goście czuli się  wyjątkowo. Jednak kiedy system hotelu jest wadliwy i zamiast pomagać, nakłada na naszych pracowników jeszcze więcej obowiązków, to trudno wymagać, by mogli się oni autentycznie uśmiechać. Zastanawiając się nad wyborem oprogramowania hotelowego warto postawić na innowacyjność i skuteczność, która nigdy nie zawiedzie zarówno naszych podwładnych, jak i klientów. Jednym z takich rozwiązań jest iLumio Air.

Room service w kieszeni

Często można spotkać się z opiniami, że osoby starsze nie radzą sobie z technologią. Na szczęście nie mają one zbytniego przełożenia na rzeczywiste warunki. W dzisiejszych czasach nawet 60-latkowie wiedzą, jak sprawnie obsłużyć smartfona, nie mówiąc już o osobach młodszych. Inwestując w oprogramowanie hotelowe, które pozwala na wykupienie usług lub posiłku przy pomocy telefonu lub telewizora w pokoju, jest najwygodniejszym rozwiązaniem dla obu stron – i klientów, i pracowników. Taka metoda komunikacji pozwala zniwelować błędy i nieporozumienia, które często wynikają z ludzkiej natury. Jest to też nieoceniona pomoc dla osób z ograniczeniami np. głuchych lub przyjezdnych z zagranicy, którzy nie posługują się językiem polskim czy angielskim.

apki1

Coraz więcej introwertyków

Jeszcze do niedawna przekonywano nas, że musimy być przebojowi i otwarci. Jednak tak naprawdę mało kto z nas czuje się komfortowo w trakcie rozmowy z nieznanym człowiekiem lub jeśli musi odezwać się w pokoju pełnym obcych twarzy. Introwertyzm przestał być uważany za gorszą cechę osobowości, a uznano go po prostu za naturalną stronę człowieczeństwa. Tym bardziej, że w erze cyfryzacji i rozwoju internetu łatwiej jest komunikować się przy pomocy komputera czy smartfona, niż zmuszać się do rozmowy twarzą w twarz. iLumio Air pozwala ograniczyć kontakty personelu z klientem wedle jego potrzeb, więc dzięki temu będzie się on czuł w hotelu jeszcze lepiej.

 tv-hotel-5

Jak to działa?

Wystarczą tylko trzy kroki, aby cieszyć się innowacyjnym oprogramowaniem hotelowym. Instalujemy urządzenie w każdym pokoju, łączymy i aktywujemy je przez WiFi, a następnie z chmury wybieramy interesujące nas usługi. Gość hotelowy musi jedynie zainstalować aplikację, wybrać i dopasować interesujące go funkcje i uzyskać dostęp do danych zawartych w iLumio Air. Od tego momentu wszystkie swoje potrzeby i zachcianki może komunikować za pośrednictwem telefonu lub telewizora tylko przy pomocy kliknięcia odpowiednich ikon.

 

Artykuł powstał przy współpracy z
ilumio-logo