Stylowa szafka pod umywalkę, która zmienia wygląd całej łazienki

Łazienka, jak każdy inny pokój w domu, posiada swój centralny punkt, na który zwracamy uwagę zaraz po wejściu do danego pomieszczenia. Bez względu na to, czy mówimy o dużej łazience, czy małej w niewielkim mieszkaniu w bloku, to tym punktem najczęściej jest umywalka, lustro i oczywiści szafka podumywalkowa. W związku z powyższym, planując wyposażenie łazienki, należy zwrócić uwagę właśnie na te trzy elementy, ponieważ to one będą najważniejsze.

W ostatnich latach bardzo modne są duże lustra, które optycznie powiększają pomieszczenie. Można je ozdobić ciekawą ramą (np. wykonaną z mozaiki) lub nowoczesnym oświetleniem. Jednak lustro jest tym elementem, na który nie zawsze zwraca się uwagę. Nie wierzysz? Zapytaj swoich gości, jak wygląda lustro w Twojej łazience.

Inaczej jest w przypadku umywalki, która jest jednym z najczęściej zapamiętywanych elementów wystroju. Potwierdziły to badania statystyczne, w których pytano o to gości, którzy odwiedzili daną łazienkę tylko raz. Nieodzownym elementem umywalki jest szafka podumywalkowa. O dziwo, to ona przykuwała największą uwagę badanych.

 

Szafka podumywalkowa, która nadaje wnętrzu ekskluzywny charakter

Mając świadomość, jak ważnym elementem wystroju łazienki jest szafka umywalkowa, postanowiliśmy poszukać na rynku najciekawszych modeli, które można polecić naszym czytelnikom. Jednym z nich okazała się szafka podumywalkowa Elita (do kupienia np. w sklepie internetowym topsanit.pl). Czym nas tak ujęła?

Szafka podumywalkowa Elita ROUND to bardzo stylowy mebel, w niczym nieprzypominający szafek, które znamy jeszcze sprzed kilku lat. Najpiękniejszą jej cechą jest forma. Nie kwadratowa, jak w przypadku innych modeli, a przypominająca łuk czy półkole. Taki kształt zobowiązał projektantów do zwrócenia jeszcze większej uwagi na wykończenie, które w tym przypadku jest idealne. Zaokrąglone fronty i dbałość o detale to dwie cechy, jakimi można opisać szafkę Elita ROUND.

Szafka podumywalkowa Elita nie tylko dobrze wygląda. Stworzona z bardzo dobrych materiałów, odpornych na wilgoć, ciepło i uszkodzenia mechaniczne, jest po prostu odpowiednim meblem do łazienki. Dodatkowo posiada funkcję cichego samodomyku, co nie tylko podnosi komfort użytkowania, ale także poprawia bezpieczeństwo. Tak ważne, gdy mamy w domu małe dzieci. W szafce zamontowano również przydatny organizer kosmetyczny, dzięki któremu zachowanie porządku będzie jeszcze prostsze.

Projektując nową łazienkę, zwróć uwagę na trzy główne elementy, które są w niej najważniejsze. Lustro, szafka i umywalka powinny przede wszystkim dobrze wyglądać, ale również cechować się odpowiednią praktycznością, trwałością i bezpieczeństwem użytkowania.