Skorzystaj z darów medycyny estetycznej i zawalcz o piękno

Dzisiejsze kłopoty z defektami estetycznymi skóry takimi jak, np. blizny, trądzik, przebarwienia czy też nadmierne owłosienie nie stanowią już wyzwania. Jakość życia osób zmagających się z tymi problemami może zostać teraz widocznie polepszona dzięki nowoczesnym i mało inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej.

Instytut Piękna & SPA DERMIQUE w Krakowie oferuje najnowsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz szereg zabiegów kosmetycznych i upiększających na twarz i ciało. Przed wybraniem i skorzystaniem z konkretnej usługi można zasięgnąć porady specjalisty, który znajdzie odpowiednie rozwiązanie do potrzeb zgłaszającej się do instytutu osoby.

Pożegnanie ze zmarszczkami mimicznymi

Choć nie są oznaką starości, to z wiekiem pojawia się ich coraz więcej. Kiedy już nie dodają uroku, tylko stają się kompleksem na pomoc przychodzi medycyna estetyczna wraz toksyną botulinową. Zabieg botoxu pozwala na rozluźnienie mięśni i redukcję zmarszczek mimicznych m.in. na czole, pomiędzy brwiami, wokół oczu tzw. „kurze łapki” czy też wokół ust tzw. „zmarszczki palacza”. Sam zabieg jest krótki trwa, bowiem około 15 minut i nie wymaga szczególnego podawania znieczulenia.

Do walki z trądzikiem

DERMIQUE Kraków oferuje osobom borykającym się z problemem leczenia trądziku konsultacje z zakresu dermatologii ogólnej oraz leczenia chorób skóry. Ponadto polecane są zabiegi peelingu kawitacyjnego oraz mikrodermabrazji diamentowej, które nie tylko złuszczają naskórek, ale również poprawiają wygląd skóry zamykając rozszerzone pory. To świetne rozwiązania dla osób z trądzikiem pospolitym zarówno zaskórnikowym, jak
i grudkowym oraz zmagających się z bliznami potrądzikowymi.

Trwała depilacja

Instytut oferuje nowoczesny zabieg depilacji laserowej w Krakowie dla wszystkich tych, którzy mają dość mechanicznego usuwania zbędnego owłosienia. Epilacja po 3-4 zabiegach w kilkumiesięcznych odstępach pozwala na trwałe pozbycie się włosków wraz z mieszkiem ze wszystkich części ciała. Przeprowadza się ją za pomocą lasera diodowego najnowszej generacji, który posiada wszystkie potrzebne certyfikaty medyczne.

Instytut Piękna & SPA DERMIQUE to miejsce, gdzie w otoczeniu luksusu można oddać się zabiegom poprawiającym nie tylko kondycję ciała, ale również i ducha. Personel dba o to, żeby czas spędzony w ich gronie był czasem relaksu i odprężenia. Dla stałych klientów przygotowano karty rabatowe oraz specjalne oferty promocyjne.

 

źródło: http://openboat.pl/skorzystaj-z-darow-medycyny-estetycznej-i-zawalcz-o-piekno/