Prosty sposób na walkę z nadwagą

Współczesność poza dziesiątkami dobrodziejstw technologicznych to także wymagania, które znakomita większość społeczeństwa odczuwa na co dzień formalnie bądź dorozumianie. W tym drugim wypadku znacząco odznacza się pościg społeczeństwa za szczupłą sylwetką, uprawianiem sportu i tzw. „zdrowym stylem życia” – którego oczywiście formalnie nikt nie wymaga i można działać w społeczności bez wpisywania się w te kryteria, lecz zarazem presja jest na tyle silna, by działało to niemalże jak wymaganie.


Na szczęście zarazem mowa o dziedzinie, w której technologia i wymogi idą w parze, a pierwsze z wymienionych potrafi udanie wspomagać proces wykuwania się drugiego. Nie mowa tu nawet o najbardziej inwazyjnych metodach typu operacje liposukcji, o których z lekkim przestrachem może myśleć każdy nawet potencjalnie zainteresowany. Istnieją znacznie przyjaźniejsze metody. Jedną z nich niewątpliwie jest tzw. endermomasaż.

Na czym polega endermomasaż? To masowanie ciała lub jego wybranych partii przy użyciu specjalnej głowicy, wyposażonej w obracające się rolki. Efektem użytego w procesie ciśnienia ma stać się znaczne ograniczenie cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych, a przez to także zmniejszenie obwodu ciała. Całość odbywa się w specjalnym kombinezonie, mającym chronić skórę przed uszkodzeniem oraz zapewniającym zarazem odpowiedni poślizg rolek. Rzecz jest kompletnie nieinwazyjna i bezpieczna, ba – stymuluje wydzielanie endorfiny, wpływając na szczęście człowieka.

ende1

Wszystko brzmi na tyle dobrze, by aż chcieć uspokoić nastroje i przypomnieć wskazania do zabiegu endermomasażu. Dla kogo przeznaczony jest zabieg lipomasażu? Przede wszystkim dla osób jawnie walczących z dość pokaźną nadwagą, wyposażonych w nadmierny cellulit, a także przygotowujących się do wspomnianego wcześniej zabiegu liposukcji. Endermomasaż jest w jego kontekście traktowany jak przygotowanie wstępne – zmniejsza, lecz nie eliminuje. Jako przyjemne wspomaganie możliwy jest jednak do zastosowania dla każdego.

Zainteresowany zabiegiem endermomasażu? Koniecznie sprawdź ofertę salonu kosmetycznego J’adore na stronie http://jadoreinstytut.com/endermomasaz/