Poznaj możliwości wypożyczalni GO69, wynajmij samochód i ruszaj w drogę!

Wypożyczanie aut stało się bardzo popularnym i modnym trendem. Usługa ta szczególnych zwolenników pozyskuje wśród osób, które często przemieszczają się
z miasta do miasta środkami transportu publicznego, ale już na miejscu potrzebują niezależności i wygodnego samochodu.

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów GO69 oferuje wynajem aut w największych miastach Polski takich jak Kraków, Warszawa, Chorzów i Gdańsk. Klienci indywidualni
i biznesowi mogą liczyć na dobór auta dopasowany do ich potrzeb i wymagań.

Wysoka klasa w atrakcyjnej cenie

Z wypożyczalni może skorzystać każdy, kto potrzebuje samochodu na spotkanie biznesowe, konferencje, wyjazdy rodzinne, wakacje czy też do przewozu gabarytów i większej ilości towaru. Flota nowoczesnych, elegancki i modnych samochodów osobowych obejmuje wynajem aut marki Ford Mondeo, Fiesta, Focus oraz Opel Corsa. Z kolei do dużych i pojemnych aut dostawczych zalicza się najlepszy na rynku międzynarodowym w 2013 roku w tej kategorii Ford Transit Custom z przestronnym wnętrzem i najwyższą oszczędnością paliwa w swojej klasie. Oferta cenowa wypożyczalni GO69 prawdopodobnie należy do najkorzystniejszych w danych miastach. Dobowy i miesięczny koszt wynajmu aut jest stały, natomiast ceny wypożyczenia powyżej piętnastu dni są ustalane indywidualnie z klientem.

Komfort i bezpieczeństwo

Każde z dostępnych do wypożyczenia aut posiada bogate wnętrze, które dostosowane jest zarówno do krótszych, jak i dłuższych podroży. Podstawą wyposażenia jest pełnosprawna klimatyzacja oraz wygodne, komfortowe siedzenia. W trosce o bezpieczeństwo klientów wszystkie samochody są serwisowane w autoryzowanych warsztatach. Wynajmujący mają również możliwość wykupienia pakietów AC, NNW oraz Assistance. Firma dopełnia w tym zakresie wszelkich niezbędnych formalności oraz zawsze przypomina o obowiązkowym ubezpieczeniu OC. W przypadku jakiejkolwiek szkody komunikacyjnej to dział techniczny GO69 dopełnia wywiązania się z uzgodnień z ubezpieczycielem oraz w imieniu klienta prowadzi dalszą procedurę rozliczania wyrządzonej krzywdy.

GO69 to prężnie rozwijająca się wypożyczalnia samochodów w największych miastach Polski. Oferta skierowana jest do klientów biznesowych i indywidualnych, zarówno krajowych, jak i obcokrajowców. Doradcy klienta zawsze dopasowują propozycje wynajmu aut do konkretnych potrzeb, tak by osiągnąć najwyższą jakość za jak najniższą cenę.

 

źródło: http://www.gadzetydlareklamy.pl/poznaj-mozliwosci-wypozyczalni-go69-wynajmij-samochod-i-ruszaj-w-droge/