W poszukiwaniu depilacji idealnej

Jaki rodzaj depilacji jest najlepszy? Czy warto zdecydować się na wosk, pastę cukrową, czy może zwykłą maszynkę jednorazową? Który sposób usuwania owłosienia można uznać za idealny?

Tylko kobiety wiedzą jak męcząca, frustrująca i pracochłonna jest codzienna depilacja. Godziny spędzone przed lustrem, podrażnienie, ból, wstyd z powodu pominięcia jakiegoś kawałka skóry, hektolitry zużytej pianki do golenia, wosku lub pasty cukrowej oraz jeszcze więcej maszynek jednorazowych to najlepszy obraz codziennych zmagań wielu Pań. Który z tych sposobów jest najlepszy? A może istnieje coś bardziej efektywnego?

depilacja4

Ani depilacja pastą cukrową, woskiem, ani tym bardziej maszynką jednorazową czy depilatorem, nie przynosi długotrwałych efektów. Każdy z tych sposobów usuwa włoski tylko na kilka lub kilkanaście dni. A na dodatek nie zawsze dokładnie. Na szczęście istnieje jeszcze inny sposób, profesjonalny zabieg, który zwalcza problem odrastających włosków raz na zawsze. O czym mowa? Oczywiście o depilacji laserowej.

Efektywna depilacja laserowa w Krakowie

W większych miastach można z łatwością korzystać z dobrodziejstw kosmetologii. Ilość salonów oferujących profesjonalne zabiegi charakteryzujące się najlepszą skutecznością jest ogromna. Bez względu na to, czy interesuje nas powiększanie ust, usunięcie blizn potrądzikowych, doskonała rewitalizacja skóry, czy depilacja laserowa. Kraków również posiada kilka takich miejsc, które warto polecić.

dpl9

Instytut J’adore, czyli jeden z najbardziej profesjonalnych salonów kosmetycznych w Krakowie, posiada w swojej ofercie nowoczesne i poszukiwane zabiegi kosmetyczne. Sprawdź ofertę zabiegów depilacji laserowej salonu J’adore. Jednym z nich jest usuwanie zbędnego owłosienia laserem, który wyłapuje barwnik znajdujący się we włosach, co umożliwia wykonanie bardzo dokładnej depilacji. Po kilku zabiegach otrzymujemy idealny efekt, czyli doskonale gładką skórę, która została pozbawiona wszystkich niechcianych włosów. Nawet tych, które są jasne i cienkie, czyli pozornie niemożliwe do usunięcia na stałe.