Polacy docenili nowatorskie rozwiązanie redukujące bóle mięśni i stawów

Ból kręgosłupa, mięśni i stawów nie jest już tylko przypadłością osób starszych. Coraz częściej uskarżają się na niego osoby mające mniej niż 30 lat! W głównej mierze odpowiedzialność za taki stan rzeczy ponosi współczesny tryb życia, a w szczególności spędzanie praktycznie całego dnia w pozycji siedzącej. Jednak aby nie narażać się na bolesne dolegliwości wystarczy stosować odpowiednie poduszki do siedzenia. O ich zaletach opowiedzą eksperci z TvOkazje.pl.

 2017-01-20 10_02_29-Dualuxe – poduszka do siedzenie - Tv OkazjeDlaczego wsparcie kręgosłupa jest tak ważne?

Siedzimy przez większość swojego życia – w pracy, w domu, w samochodzie, podczas jedzenia, odpoczynku, spotkań towarzyskich. Nasz kręgosłup przeszedł wiele ewolucyjnych zmian, jednak etap, w którym teraz się znajduje, daje nam jasno do zrozumienia, że człowiek jest przystosowany do życia w pozycji pionowej. Nie siedzącej, zgarbionej, pochylonej. Dlatego tak często osoby, które spędzają 8 godzin w pracy przy komputerze, a koleje 8 na oglądaniu telewizji na kanapie prędzej czy później będą uskarżały się na ból mięśni i stawów.

Zalety poduszek do siedzenia

Na przykładzie poduszki Dualuxe (http://www.tvokazje.pl/glowna/61-poduszka-dualuxe-61.html) jesteśmy w stanie wyznaczyć następujące zalety:

– Możliwość „przemiany” każdego krzesła, nawet twardego i niewygodnego, w siedzisko przystosowane do potrzeb naszego kręgosłupa i stawów biodrowych.

– Sprawdza się także w przypadku jazdy samochodem.

– Niweluje ból pośladków.

– Dostosowuje się do kształtu ciała, niezależnie od wzrostu, wagi i typu sylwetki.

– Zastosowanie materiałów wysokiej jakości zapobiega poceniu się.

– Odciąża dolne odcinki kręgosłupa i stawów biodrowych.

Na co zwracać uwagę przy zakupie?

Na rynku znajdziemy wiele poduszek, jednak jeśli chcemy naprawdę pożegnać się z bólem, to warto zainwestować w gadżet wysokiej klasy, takie jak poduszka Dualaxe. Zawiera on specjalistyczne wkłady wykonane z pianki polietylenowej, a uzupełnione są workiem z żelem. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie wyjątkowej elastyczności, co przekłada się na jeszcze lepsze dopasowanie poduszki do ciała.