Poczuj prawdziwą radość i komfort jazdy z BMW

BMW stale troszczy się o to, aby kierowca codziennie cieszył się komfortem i wygodą jazdy. Znakiem aut tej marki jest nie tylko wyjątkowa stylistyka, ale również małe i duże innowacje, dzięki którym pokonywana droga staje się prostsza i przyjemniejsza.

Kraków – miasto królów, dba również o kierowców oferując im wysokiej klasy auta w najlepszych cenach. Dealer BMW Dobrzański oferuje nowe i używane BMW w polskim salonie w Krakowie. Dużą popularnością cieszą się modele BMW Hybrydy i BMW M6.

Stawiając na inteligentne zarządzanie energią

Nowa jakość BMW Hybrydy Kraków to przede wszystkim dużo mniejsze zużycie paliwa i emisji CO2. Silnik spalinowy i elektryczny w BMW ActiveHybrid 3 dzięki inteligentnemu zarządzaniu energią współpracują ze sobą wydajnie i harmonijnie. Funkcja hybrydowa Start Stop wyłącza silnik podczas krótkich postojów, eliminując tym samym zbędne zużycie paliwa. Poza tym ważne funkcje, takie jak np. klimatyzacja, zasilane są wówczas z wysokowydajnego akumulatora. Po zwolnieniu hamulca i naciśnięciu gazu samochód rusza w trybie elektrycznym, zaś w razie szybszego przyspieszenia następuje ponowne załączenie silnika spalinowego.

Dla lubiących radykalną ekstrawagancję

BMW M6 Coupé to nieskazitelna dynamika jazdy. 8-cylindrowy silnik benzynowy M i 7-biegowa skrzynia dwusprzęgłowa M z układem Drivelogic gwarantują niesamowity ciąg, który wciska w fotel. Najwyższa precyzja układu jezdnego dostosowana została do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego kierowcy. BMW M6 Coupé to jednak nie tylko sama dynamika, która sprawia, że każdą drogę można wyjątkowo mile przejechać, ale to także debiutancka stylistyka inspirowana nieskazitelną linią. Znakiem rozpoznawczym nieprzeciętnych możliwości tego modelu jest nowa atrapa chłodnicy BMW M6 z czarnymi błyszczącymi podwójnymi listwami grilla i emblematem M.

Salon marki Premium BMW Dobrzański jest najnowocześniejszym obiektem dealerskim BMW i MINI w Polsce, o powierzchni blisko 6 000 m2. Na stronie internetowej dealera można obejrzeć zarówno nowe modele, jak i BMW używane dostępne w salonie polskim w Krakowie przy al. Jana Pawła II 45.