Paczkomaty InPost przyszłością rynku e-commerce

Najnowsze doniesienia z największych rynków e-commerce pokazują, że w ostatnim czasie dynamicznie rozwija się i zyskuje na znaczeniu odbiór przesyłek w click&collect, do których zaliczają się Paczkomaty InPost. Według statystyk w Wielkiej Brytanii do 2017 r. ma z nich korzystać nawet 76% kupujących online. W Polsce, za sprawą rozbudowanej sieci, z Paczkomatów korzysta obecnie 2 mln klientów kupujących w 5000 sklepach internetowych.

Dzięki Paczkomatom InPost przyszłość światowego e-commerce jest w naszym kraju teraźniejszością. Jeżeli, więc nie chcesz, aby Twój e-sklep pozostawał w tyle, już teraz dołącz do grona osób, u których system żółtych skrytek pocztowych zagościł na dobre.

Czym są Paczkomaty InPost?

Trendy rozwojowe rynku e-commerce wskazują na to, że to właśnie Paczkomaty stanowią przyszłość w kwestii dostaw ze sklepów internetowych. Paczkomaty InPost stanowią obecnie największą na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek. Wysyłka Paczkomatami może odbywać się (tak jak i odbiór) przez 7 dni w tygodniu o dowolnej porze dnia i nocy. Jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączą błyskawiczny termin dostawy (D+1) z niską ceną (od 7,31 zł netto). To idealna alternatywa dla wszystkich tych, którzy nie chcą dłużej być uzależnieni od godzin pracy kuriera. Dodatkowa wygoda odbioru i możliwość płatności za pobraniem zadowolą nawet bardzo wymagającego klienta.

Podbijając Polskę i świat

Polska sieć Paczkomatów aktualnie zawiera już 1100 maszyn w 260 miastach. Jest to największa tego rodzaju struktura biznesowa na świecie. Dlatego też Paczkomaty InPost postanowiły podbić również rynek światowy i funkcjonują już na 5 kontynentach. Doskonale przypadły do gustu klientom na całej kuli ziemskiej, począwszy od Australii, przez Rosję, Malezję, Francję, Włochy, Hiszpanię, Wielką Brytanię i Islandię, a kończąc na Kolumbii, Chile, Kostaryce oraz Salwadorze.

Paczkomaty InPost stanowią największą na świeciesieć do samodzielnego nadawania i odbierania paczek przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu, bez kolejek i w dogodnej lokalizacji. Paczkomaty to jednoczesna gwarancja oszczędności czasu, terminowości dostaw, ich bezpieczeństwa oraz znacząco obniżone koszty przesyłek.

źródło: http://www.500dnispokoju.pl/paczkomaty-inpost-przyszloscia-rynku-e-commerce/