Odkrywanie historii Auschwitz z Krakow Executive

Muzeum Auschwitz-Birkenau to miejsce chętnie odwiedzane nie tylko przez Polaków, ale i przez obcokrajowców. Jednak szczególnie dla zagranicznych gości dotarcie na miejsce może stanowić nie lada problem. Oferta transportowa oferowana przez Krakow Executive sprosta wszelkim podróżnym trudnością.

Wycieczki do Muzeum Auschwitz-Birkenau oprócz zwiedzania samego Krakowa stały się żelaznym punktem programu odwiedzających Polskę gości. Częstym problemem dla zagranicznych turystów są niedogodności transportowe i problemy z komunikacją językową w porozumiewaniu się z przewoźnikami. Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy dogodnie i bez żadnych kłopotów dowiozą pasażera na miejsce.

Dlaczego Auschwitz?

Znajdujące się w Oświęcimiu i Brzezince, zachowane i autentyczne Miejsce Pamięci składa się z dwóch części byłego obozu koncentracyjnego: Auschwitz I i Auschwitz II-Birkenau. Jako jedyny taki obiekt na świecie, ten niemiecki nazistowski zespół obozów koncentracyjnych i zagłady, został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wycieczka do Muzeum Auschwitz-Birkenau pozwala nie tylko przybliżyć i lepiej zrozumieć historię tego miejsca, ale także skłania do refleksji i przemyśleń nad ludzkim losem. Ku czci poległych oraz ku przestrodze na przyszłość, każdy powinien na własne oczy przekonać się o skali Holocaustu i zbrodni wojennych.

Dlaczego Krakow Executive?

Dla pragnących zapoznać się z historią Auschwitz, Krakow Executive oferuje prywatny transport komfortowym pojazdem z Krakowa. Sama podróż w jedną stronę zajmuje około 80 minut, zaś całościowy czas wycieczki łącznie z przejazdami trwa zwykle około 6 godzin. Zaletą skorzystania z usług Krakow Executive jest fakt, że cena wycieczki obejmuje nie tylko transport w dwie strony, ale także oczekiwanie pojazdu na miejscu, pełną opłatę za parkingi, pomoc przewoźnika oraz wodę mineralną. Anglojęzyczny kierowca w pełni profesjonalnie pomoże w zakupie biletów, odnalezieniu i zamówieniu przewodnika oraz przy wszelkich formalnościach związanych z wizytą w tym szczególnym miejscu.

Krakow Executive oferuje prywatny przewóz osób nowoczesnymi, luksusowymi pojazdami wraz z doświadczonymi i wykwalifikowanymi kierowcami. Atrakcyjność firmy budują m.in. pomoc w załatwieniu formalności, możliwa płatność kartami oraz w innych walutach, a także przewoźnicy sprawnie posługujący się przynajmniej językiem angielskim.

źródło: http://openboat.pl/odkrywanie-historii-auschwitz-z-krakow-executive/