Nowy semestr = nowe możliwości

Szkoła językowa Axon System od marca rozpoczyna nowy semestr nauki języka angielskiego. To ostatni dzwonek, żeby jeszcze przed maturą czy też przed wakacjami zaczerpnąć wiedzy z zakresu umiejętności posługiwania się językiem obcym.

Język angielski to obecnie najbardziej pożądany i najczęściej używany do porozumiewania się język obcy. Jego biegła znajomość w mowie i piśmie gwarantuje nie tylko zdanie ważnych egzaminów czy dogadanie się np. w restauracji podczas zagranicznego wyjazdu, ale także często jest środkiem do zdobycia intratnej posady.

Profesjonalizm w pełni

Nauka języka angielskiego w Axon System przeprowadzana jest metodą komunikatywną, która główny nacisk kładzie na rozwijanie mówienia w języku obcym. Jednakże jednocześnie doskonalone są inne umiejętności językowe, takie jak rozumienie tekstu słuchanego, czytanego oraz tworzenie wypowiedzi pisemnych. Każde zajęcia prowadzone są przez kadrę profesjonalnych lektorów oraz native speakerów. Lekcje urozmaicane są nagraniami radiowymi, telewizyjnymi oraz wycinkami prasowymi.

Wszystkie poziomy zaawansowania

Niezależnie od poziomu, na jakim znajduje się słuchacz, szkoła dostosuje do niego należytą ofertę. Nauka języka angielskiego odbywa się zwykle na czterech, najbardziej znanych poziomach (A1 – Starter, Elementary; A2 – Pre-intermediate; B1 – Intermediate; B2- Upper-intermediate). Oferowane także poziomy egzaminacyjne, pozwalające na zdobycie certyfikatów FCE, CAE, CPE. Ponadto szkoła organizuje specjalistyczne kursy tematyczne (angielski biznesowy, prawniczy, medyczny i turystyczny), dla dzieci małych, szkół podstawowych oraz przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego.

W pakiecie taniej

Na drugi semestr nauki przygotowano specjalne pakiety promocyjne, które pomogą znacząco obniżyć ceny kursów lub nawet uczyć się języka angielskiego zupełnie za darmo. Dla stałych słuchaczy przygotowano m.in. pakiet „kontynuuję naukę w Axon System”, który pozwala na zakup wybranego kursu językowego w cenie z pierwszego semestru. Z kolei w ofercie „więcej znaczy taniej” wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup więcej niż jednego języka obcego w semestrze letnim 2015 za drugi język zapłacą 399 zł oraz otrzymają gwarancję kontynuacji nauki w danym roku szkolnym w tej samej cenie.

Axon System to profesjonalna szkoła językowa, dla której liczą się ludzie i zdobywana przez nich wiedza. Celem zespołu jest stworzenie miłej atmosfery na lekcjach tak, aby nauka języka była jak najmniej stresująca.

źródło: http://www.500dnispokoju.pl/nowy-semestr-nowe-mozliwosci/