Nowy Design Kreatywnej Agencji Marketingowej w Poznaniu – Hyperspacegroup

I stało się!!! Hyperspacegroup stworzyło nową stronę internetową, można rzec nowy brand.

Nie tak dawno – 5 lipca – HyperspaceGroup zorganizowało dzień otwarty. W nowo wyremontowanej kamienicy Wicherkiewiczów pojawiło się sporo gości, którzy spacerowali po biurze i częstowali się smacznymi przekąskami i wykwintnymi napojami. Na nową stronę nie musieliśmy długo czekać.

02

Nie zastanawialiśmy się długo w którą stronę mamy iść. Wiemy co nas wyróżnia spośród innych Agencji Marketingowych i chcieliśmy to właśnie pokazać. Działamy nieszablonowo, kreatywnie, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Nasza strona wygląda inaczej, jest kolorowa, mamy własną HyperMaskotkę, która jeszcze nie została nazwana, ale wkrótce zostanie ogłoszony konkurs na Facebooku i tam fani sami zdecydują.

Nie sprzedajemy produktów, które mamy w ofercie, gdyż oferta jest jedynie przykładem działań które możemy wykonać dla Klienta. Nasze podejście jest inne. Spotykając się z Klientem analizujemy jego potrzeby i dajemy mu to czego naprawdę potrzebuje, a nie to co jest w ofercie. Jeśli z oferty pozycjonowania Klient będzie zainteresowany jedynie Infografikami i ich dystrybucją, to dostanie tylko ten element z SEO. Opieramy się na doradztwie i konsultacjach. Klient bardzo często zwyczajnie „chce wiedzieć” i my mu tą wiedzę przekazujemy. Pozycjonowanie to nie czary, to ściśle określone działania, które mają prowadzić do pewnych efektów. To harmonogram działań i proces, który trwa codziennie i nieustannie, to zespół ludzi, którzy pracują nad nowymi pomysłami, technologiami i metodologią.

Co ważne dbamy również aby nasi pracownicy mieli odpowiednie warunki w pracy, czuli się swobodnie i dobrze. Słodycze, kawa, napoje, duża dawka humoru to nasza codzienność.

Kontakt:

KATE

 

 

 

 

 

Katarzyna Gibek
CEO
hyperspacegroup.pl
+48 732 653 694
katarzyna.gibek@hyperspacegroup.pl