Nowe Biuro Prasowe marki KOMFORT

biuro prasowe komfort

Serdecznie witamy w nowym biurze prasowym Sklepów KOMFORT. Znajdą tu Państwo najświeższe informacje o naszych kolekcjach, produktach oraz wydarzeniach związanych z rozwojem marki.


Wszystkie informacje prasowe na temat aktualnych kolekcji oraz nowości produktowych będą dostępne w zasięgu ręki, nawet na urządzeniach mobilnych. Nowe biuro prasowe oparte jest na nowoczesnej platformie komunikacyjnej Prowly, która znacznie ułatwia dostęp do materiałów tekstowych, zdjęć oraz filmów.


Informacje prasowe zostały podzielone na cztery kategorie: AKTUALNOŚCI (bieżące informacje z życia firmy), PRODUKTY (nowości produktowe i produkty specjalne), KOLEKCJE (kategorie produktów, które aktualnie znajdują się w ofercie), LOKALNE (otwarcia nowych sklepów oraz akcje specjalne organizowane w regionach).

Zakładki na głównej stronie biura prasowego Sklepów KOMFORT.

Na końcu każdej informacji prasowej znajdują się wszystkie materiały do pobrania związane z danym tematem.

Załączniki zamieszczone pod każdą informacją prasową. Można pobrać pojedynczo lub wszystkie na raz.

Funkcja Kopiuj tekst, która znajduje się z lewej strony, umożliwia szybkie skopiowanie treści informacji prasowej lub newsa, bez kopiowania formatowania. Natomiast odnośnik Pokaż wszystkie załączniki pozwala Państwu za jednym kliknięciem wyświetlić i pobrać wszystkie materiały dołączone do informacji prasowej.

Szybkie kopiowanie tekstu informacji prasowej i przejście do załączników.

W sekcji Press Kit będziemy udostępniać materiały wizerunkowe -logotypy oraz zdjęcia sklepów naszej sieci.


Na stronie głównej biura prasowego, poza aktualnościami mogą Państwo obejrzeć treści udostępniane w naszych kanałach społecznościowych: na Facebooku i Instagramie.

Kanały społecznościowe na głównej stronie biura prasowego.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek uwagi, pytania lub sugestie dotyczące nowego biura prasowego Sklepów KOMFORT oraz udostępnianych przez nas materiałów, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz wysłuchamy Państwa opinii.