Nowa linia win Jack Rabbit Premium Selection

Nowa linia win Jack Rabbit Premium Selection

Jack Rabbit rozszerza swoją ofertę produktową na polskim rynku i wprowadza nową linię win Premium Selection. W jej ramach dostępne będą czerwone wino Zinfandel z Kalifornii oraz białe Sauvignon Blanc z Chile. Oferta jest skierowana do konsumentów poszukujących produktów wysokiej jakości, w atrakcyjnej cenie. Nowa linia win pojawi się na półkach już na początku grudnia.
Jack Rabbit to marka wina produkowanego w winnicach Chile, Kalifornii oraz Południowej Afryki. Wina charakteryzują się przyjemnym i bezpretensjonalnym w odbiorze smakiem. Są skierowane do konsumentów rozpoczynajacych swoją przygodę z winem. Do tej pory na polskim rynku dostępne były: Chardonnay, Merlot, White Zinfandel, Medium-Sweet Red oraz White, a także owocowe Peach and Mango i Summer Berries.
Z roku na rok znaczenie segmentu win w Polsce rośnie. Klienci są bardziej świadomi swoich decyzji zakupowych, co z kolei przekłada się na wybór win z wyższej półki. Coraz większą uwagę skupiają na jakości produktu, co jest potwierdzeniem rosnącego trendu premiumizacji. Producenci na bieżąco śledzą preferencje konsumenckie i tym samym starają się odpowiadać na zapotrzebowania nabywców.

– W związku z bardzo dobrym przyjęciem przez polskich konsumentów win Jack Rabbit, jak również rosnącym zainteresowaniem w zakresie win z wyższej półki, wprowadziliśmy nową linię Jack Rabbit Premium Selection. Zdecydowaliśmy się na premierę nowej linii z początkiem grudnia z uwagi na okres świąteczny. W tym czasie coraz chętniej kupowane są produkty z segmentu premium – klienci na specjalne okazje poszukują tych o wysokiej jakości, w rozsądnej cenie – mówi Konrad Knothe, przedstawiciel Accolade Wines.

Linia Jack Rabbit Premium Selection jest dostępna w sprzedaży w dwóch wariantach:

Jack Rabbit Premium Selection Zinfandel

Bogate, tętniące życiem wino kalifornijskie o smaku pełnym czarnej wiśni i malin, o nutach pieprzu i przypraw. Idealne do grillowanych mięs, dań z makaronem i deserów czekoladowych.
Cena: 23.99 pln
Jack Rabbit Premium Selection Sauvignon Blanc
Świeże i energiczne wino chilijskie o kuszących aromatach owoców cytrusowych, wzbogacone nutami trawy i zielonego pieprzu. Idealne do łagodnych serów, ryb, owoców morza i sałatek.
Cena: 23.99 pln
Wyłącznym dystrybutorem win marki Jack Rabbit w Polsce jest sieć Żabka. Produkty są dostępne w sklepach od początku grudnia.
Marka wina Jack Rabbit należy do Accolade Wines, jednego z największych globalnych producentów wina, posiadającego czołowe marki z Australii, Nowej Zelandii, Południowej Afryki, Chile oraz Kalifornii.

Bądź pierwszą osobą komentującą "Nowa linia win Jack Rabbit Premium Selection"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *