Niebanalna biżuteria? Sprawdź nasze propozycje!

Kobiety uwielbiają biżuterię! I to z wzajemnością 😉 Jeśli chcesz się wyróżnić, z reguły musisz omijać klasyczne sklepy z biżuterią – znajdziesz tam propozycje głównie bazujące na tradycyjnym wyglądzie pierścionka z kamieniem lub obrączki.

Specjalnie dla Ciebie pogrzebałyśmy trochę w internecie, w poszukiwaniu ciekawszych egzemplarzy. Mamy nadzieję, że Cię zainteresują!

Drewniane pierścionki Plantwear

Pierścionki wykonane z drewna Plantwear z dekorem z barwionej żywicy i zatopionymi w niej płatkami srebra lub złota, to propozycja dla miłośniczek ekologii. Wbrew pozorom pierścionek nie wygląda topornie, propozycje mają ciekawe kolory i z całą pewnością jest to biżuteria niepowtarzalna. Na jej wyjątkowość składa się również ręczne wykonanie, które sprawia, że każdy pierścionek jest inny. Sprawdź ofertę drewnianych pierścionków Plantwear na stronie https://plantwear.pl/kategoria/pierscionki/

plapie1

Naszyjniki z Republiki Artystycznej

Kolie wykonane z kolorowych sznurków, rozmiarówek, a nawet agrafek – wszystkie świetnie wykonane, krzykliwe, rzucające się w oczy – wyglądają naprawdę świetnie. Dla osób poszukujących ekskluzywnych propozycji znajdzie się również naszyjnik z piór. Z pewnością jest to biżuteria na wyjątkowe okazje.

Evelyne la Hola

Kochamy przede wszystkim bransoletki tej projektantki, ale nie tylko my – z dumą nosi je Sarah Jessica Parker, Lady Gaga, Michelle Obama, Madonna czy Rihanna. Jej biżuteria to nowojorski luz, połączenie rzemyków z elementami srebra, złota i kamieni szlachetnych. Strzał w 10-tkę!

Lucas Jack London – szaleństwo formy

To londyńska marka stworzona przez… bankiera inwestycyjnego. Uwielbiamy jego geometryczną biżuterię, w większości pozbawioną dodatkowych ozdobników, a przecież widowiskową. Wystarczy spojrzeć na jego pierścionki – są naprawdę genialne.

Kate Spade New York

Kate Spade pokochało cało NYC – jej zabawne, kolorowe i lekkie projekty wyróżniają się z tłumu i poprawiają humor. Kate Spade to nie tylko świetne zegarki, ale również i biżuteria – kolorowe bransoletki, zabawne kolczyki (spójrzcie na Monster Hoops), ale i totalnie ekstrawaganckie projekty, jak choć bransoletka FUN dla kobiet, które nie boją się wyróżniać.

Moda na chokery

Chokery, czyli bransoletki na szyję, to jeden z najmodniejszych trendów 2017. Wiele propozycji chokerów – od delikatnych rzemyczków po niemal „obroże” możecie dostać u polskiej projektantki By Dziubek – do tego w naprawdę niskich cenach.