Najlepszy pomysł na ferie, gdy nie wszyscy lubią jeździć na nartach

Każdego roku zwolennicy białego szaleństwa decydują się na spędzenie ferii na stoku. Czy wyjazd na narty to atrakcyjna oferta jedynie dla narciarzy? Co zrobić, jeśli mąż uwielbia szusować po stoku, a żona stroni od takiej formy wypoczynku?

Wiele rodzin każdej zimy zmaga się z tym samym problemem. Czy warto brać pod uwagę wyjazdy narciarskie, jeżeli nie wszystkie osoby potrafią lub lubią jeździć? Naszym zdaniem można to wszystko pogodzić. Wystarczy, że wybierzemy taką ofertę wycieczki, która spełni oczekiwania każdego członka rodziny.

Wyjazd na narty organizowany przez Primoris Travel to doskonała opcja dla zapalonych narciarzy, jak i dla osób, które wolą wypoczywać w inny sposób. Bez względu na to, który kierunek wybierzesz, to zawsze możesz zdecydować się na opcję z dodatkowymi atrakcjami. Jeżeli twoja żona nie przepada za spędzaniem kilku godzin dziennie na stoku, to jeszcze nic straconego. Wbrew pozorom nie musicie spędzać kolejnych ferii oddzielnie. Wystarczy, że wybierzesz dla niej ofertę z Wellness&SPA. Wtedy pracownicy Primoris znajdą dla Was taki hotel, który będzie doskonale wyposażony pod tym względem. Ty poszalejesz na stoku, a w tym czasie Twoja partnerka będzie relaksować się podczas profesjonalnego masażu ciała lub korzystając z innych zabiegów upiększających i odmładzających skórę. Większość oferowanych hoteli zapewnia klientom Primoris bezpłatny wstęp do strefy SPA, gdzie można się odprężyć w jacuzzi lub saunie oraz zrzucić kilka zbędnych kilogramów na basenie.

 Dla klientów podróżujących z dziećmi można zaproponować równie ciekawą ofertę. Chcesz zabrać na ferie swoje kilkuletnie dziecko? Poproś o wycieczkę z animacjami i imprezami dziecięcymi. Jesteś rodzicem maluszka? Pracownicy Primoris znajdą dla Ciebie taki hotel, który np. posiada specjalną salę zabaw dziecięcych.

Kupując wycieczkę na narty u profesjonalnego sprzedawcy, nic Cię nie ogranicza. Nawet wtedy, gdy zainteresowania Twoje i członków Twojej rodziny są odmienne, to i tak macie możliwość spędzenia ekscytujących i rodzinnych ferii.