Najlepsze hostessy PromoGirls również w Poznaniu!

Krakowska agencja modelek i hostess PromoGirls działa na ogromnym obszarze usług promocyjno-marketingowych oraz modelingowych, zapewniając swoim partnerom profesjonalną organizację nawet najbardziej skomplikowanych imprez na terenie całej Polski. Angażując najlepsze hostessy, agencja pomoże wystawcom targów poznańskich zadbać o wizerunek firmy.

Poznań słusznie szczyci się swoją pozycją jednego z największych liderów krajowego i europejskiego przemysłu targowego. Co roku do stolicy Wielkopolski przyjeżdżają setki tysięcy firm polskich i zagranicznych, by prezentować swoje produkty i usługi na odbywających się cyklicznie kilkudziesięciu wydarzeniach targowych. Kolejne eventy, konferencje i wystawy odbijają się szerokim echem w Europie, a firma Międzynarodowe Targi Poznańskie – organizator imprez targowych na terenie Poznania i całego kraju – stała się jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek. Każdy sprzedawca planujący uczestnictwo w tych wydarzeniach powinien wynająć profesjonalnie wyszkolone hostessy na targi poznańskie, by mieć pewność, że jego oferta zostanie zauważona i doceniona wśród innych.

PromoGirls dba o najwyższy standard obsługi swoich klientów, dlatego hostessy współpracujące z agencją są bardzo dobrze wykwalifikowane. Szefowie firmy wiedzą bowiem, że miła aparycja i wdzięk to nie wszystko. Każda z dziewczyn przechodzi profesjonalne szkolenie z zakresu obsługi logistycznej różnego rodzaju wydarzeń, zdobywając później doświadczenie na eventach, czy konferencjach. W 2015 roku firma była obecna między innymi na FXCuffs w Krakowie, czy Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, jest też corocznym gościem właśnie w Poznaniu. Hostessy poznańskie wielokrotnie udowodniły, że profesjonalizm i uśmiech są gwarancją najlepszej obsługi.

Każda z dziewczyn służy sprzedawcy swoją pomocą podczas organizacji stoiska na wystawach, a także rozdaje materiały reklamowe i zachęca odwiedzających do zapoznania się z ofertą firmy. Zatrudniając hostessy na targi w Poznaniu, swym wizerunkiem i uprzejmością reprezentujące markę, wybiera się najlepszą formę reklamy.