Najbardziej polecane pokoje gościnne Gdynia

Jak można było zauważyć po ostatnich latach, Gdynia stała się jednym z najczęściej wybieranych miejsc na wakacyjny lub weekendowy wypoczynek. Przyjeżdżają do niej nie tylko Polacy, ale również zagraniczni turyści.Duże znaczenie w wyborze tego miejsca ma samo miasto, które oferuje wiele różnorodnych atrakcji i posiada wyjątkowy klimat. Nie bez znaczenia jest też baza noclegowa, przystępne ceny i czyste powietrze.

Co warto zobaczyć w Gdyni?

Choć Gdynia kojarzy nam się głównie z wypoczynkiem nad morzem na piaszczystej plaży, to wbrew pozorom nie jest to jedyna atrakcja. Coraz więcej turystów stara się łączyć plażowanie z bardziej aktywnym wypoczynkiem.

Do najciekawszych atrakcji w Gdyni zaliczamy piękne spacerowe Molo Orłowo, które jest doskonałym pomysłem na spędzenie miłego czasu z rodziną i pooddychanie świeżym powietrzem. Gdynia to także wiele atrakcji dla miłośników statków, począwszy od Skweru Kościuszki, poprzez muzeum Dar Pomorza, a skończywszy na Muzeum Marynarki Wojennej.

Ciekawą atrakcją jest również kolej na Kamienną Górę, dzięki której można wygodnie podziwiać piękny krajobraz oraz dowiedzieć się co nieco o historii. Natomiast wielbicielom bardzo aktywnej rozrywki warto polecić Adventure Park Gdynia oraz różnorodne centra gier i rozrywki, których w mieście nie brakuje.

Gdzie nocować w Gdyni?

Nie będzie można zobaczyć tych wszystkich atrakcji, jeśli nie zatroszczymy się o nocleg. Osoby szukające miejsca o wysokim komforcie i przystępnej cenie powinny zapoznać z ofertą Willa Mewa. To urokliwy pensjonat posiadający piękne pokoje wyposażone w bardzo wygodne łóżka, dostęp do internetu, prywatne łazienki, telewizory i wszystko to, co jest potrzebne, by w pełni cieszyć się urlopem.

Pensjonat słynie z bardzo atrakcyjnej ceny jak na tak dobre warunki. Daje do dyspozycji gości również restaurację z domową kuchnią. Codziennie serwowane są różnorodne śniadania, które przypadną do gustu każdej osobie. W Willi mile widziani są zarówno klienci biznesowi, jak i rodziny z małymi dziećmi.

Więcej na: http://www.willamewa.pl/