Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014 nie dla wszystkich. Jedynie abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli oglądnąć mistrzostwa za darmo. Wszyscy inni będą musieli zapłacić, albo…..

UPC Polska, Inea i Vectra, to operatorzy kablowi, którzy potwierdzili udostępnienie płatnego pakietu sportowego Polsatu transmitujące spotkania Mistrzostw Świata 2014 w siatkówce.

W czwartek 21 sierpnia rzecznik UPC Michał Fura poinformował  – ”Zakończyliśmy negocjacje z Polsatem”. Szczegóły oferty dla klientów UPC mają być podane w najbliższych dniach. W Inei, pakiet kanałów siatkarskich dostępny będzie za 99,90 zł. „W sprawie nadchodzących Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn mieliśmy wiele zapytań, więc spodziewamy się dużego zainteresowania dostępem do programów” – stwierdził w komunikacie prasowym Tomasz Zmyślny, dyrektor marketingu i sprzedaży Inei. Zamieszanie powstało w wyniku zdecydowania przez Telewizję Polsat, która ma prawa do siatkarskiego mundialu, że z powodu braku sponsorów mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014, będą pokazane odpłatnie na specjalnych czterech kanałach Polsat Volleyball. Właśnie te kanały są udostępniane sieciom kablowym, które to udostępniają je płatnie swoim abonentom.  W Polsacie za darmo pokazany zostanie jedynie mecz otwarcia, natomiast bez dodatkowych opłat imprezę obejrzą abonenci Cyfrowego Polsatu. Aplikacja IplaZa 99 zł dostęp do kanałów również liczy sobie 99zł.

Źródło: (http://www.press.pl)