Mieszkać w mieście wśród zieleni. Czy to jest możliwe?

Z roku na rok zauważamy, że w dużych miastach wykorzystuje się każdą zieloną przestrzeń na budownictwo. Powstaje blok koło bloku, osiedle przy osiedlu, znikają naturalne tereny zielone, a czasem nawet parki. Czy chcąc mieszkać w dużym mieście, które daje wiele możliwości rozwoju zawodowego i dobrej edukacji, można jeszcze obcować z przyrodą?

Na szczęście w Krakowie tak jest. Coraz więcej deweloperów zauważa, że dla mieszkańców zieleń jest prawdziwą wartością. W efekcie zaczynają realizować inwestycje, w których nie brakuje przestrzeni poświęconej na boiska z naturalnej trawy, kwiaty, krzewy, drzewa.

Jak znaleźć mieszkanie z zielenią w Krakowie?

Poszukując takiego osiedla, które nie będzie tylko chłodnym blokowiskiem, ale również atrakcyjną, naturalną przestrzenią, warto najpierw dowiedzieć się, którzy deweloperzy zwracają na to uwagę. Jednym z nich na pewno jest Geo Grupa, która obecnie realizuje nową inwestycję  „Kwiatowa Równina”.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym osiedlu, to wpisz w wyszukiwarkę internetową hasło „mieszkania kraków krowodrza”, a znajdziesz dwie propozycje dewelopera. Pierwsza to wspomniana wyżej „Kwiatowa Równina”, czyli komfortowe i spokojne osiedle, wokół którego nie znajdują się wielkie blokowiska, a niskie, kameralne bloczki i prywatne domki z ogródkami. Samo osiedle zostało zaprojektowane tak, by jak najbardziej wykorzystać wolną przestrzeń znajdującą się wokół budynków na posadzenie kwiatów i trawy. Drugą inwestycją o podobnym charakterze jest Biała Polana, czyli osiedle znajdujące się także na Krowodrzy. To bardzo nowoczesne domki stworzone z zachowaniem dobrego smaku i stylu. Pięknie prezentujące się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, oraz doskonale pasujące do otaczającej zieleni.

Zamieszkanie w dużym mieście wśród zieleni jest jak najbardziej możliwe. Co więcej, mamy nawet dość duży wybór. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie należy szukać.