LANCERTO z nową lokalizacją w portfolio salonów

Marka odzieży męskiej otworzy nowy lokal w centrum handlowym Posnania, będzie to pierwszy regularny salon LANCERTO w Poznaniu.

Dotychczas marka była obecna w stolicy Wielkopolski jedynie poprzez sklep outletowy. Otwarcie w centrum handlowym Posnania to kolejny krok w realizacji strategii LANCERTO, która zakłada obecność w prestiżowych galeriach największych polskich miast. Nowy salon LANCERTO o powierzchni 110 mkw. znajdzie się na I poziomie centrum handlowego, w bliskim otoczeniu innych marek z segmentu premium. – Lokalizacja nie jest przypadkowa, śmiało można powiedzieć, że Posnania to elita wielkopolskiego rynku retail i największy obiekt rozrywkowo-handlowy w tej część kraju. Zatem decyzja o otwarciu salonu LANCERTO w tym miejscu była czymś naturalnym. Cieszymy się, że wreszcie będziemy obecni w Poznaniu z pełną i najnowszą ofertą naszych ubrań i dodatków – mówi Tomasz Ciąpała, Prezes Zarządu LANCERTO S.A.

Otwarcie sklepu zaplanowano na pierwszą połowę września. Portfolio lokalizacji LANCERTO systematycznie rośnie. Poznański lokal będzie 45. punktem w sieci własnych salonów marki. W 2018 roku LANCERTO otworzyło 12% nowej powierzchni najmu, a w 2019 planowane jest otwarcie około 10% nowej powierzchni najmu oraz kilka znaczących powiększeń salonów.

LANCERTO zgodnie ze strategią sprzedaży wielokanałowej od kilku sezonów stara się ściśle integrować świat sprzedaży off- i on-line. W salonach LANCERTO i na lancerto.com dostępna jest usługa Click and Collect integrującą stany z magazynu centralnego, sklepu internetowego i salonów stacjonarnych. Dzięki temu klient ma szybki dostęp do każdego rodzaju asortymentu, także brakujących w danej lokalizacji rozmiarów i modeli ubrań. Usługa pozwala też na dowolność w sposobach i czasie płatność, klient może dokonać płatność w salonie lub online, a także w najbardziej wygodny dla niego sposób uzyskać zwrot środków, w przypadku odstąpienia od umowy przy zakupach w internecie.

Dodatkowo, aby jeszcze bardziej ułatwić zakupy, LANCERTO w wybranych salonach wdrożyło wraz z partnerem Revoplus usługę płatności dzielonej z odroczonym terminem zapłaty nawet do 10 miesięcy.

***

LANCERTO to marka mody męskiej specjalizująca się w klasycznej odzieży formalnej i smart casual. Kolekcje marki powstają z myślą o mężczyznach ceniących wygodę i elegancję. Ekskluzywnie wyselekcjonowane tkaniny, perfekcyjny krój oraz staranność wykończenia to pewność nienagannego wizerunku w każdej sytuacji.

LANCERTO dysponuje sklepem online lancerto.com oraz ogólnopolską siecią salonów sprzedaży zlokalizowanych w największych miastach Polski, w których profesjonalni i wykwalifikowani doradcy klienta dobiorą ubranie pod kątem okazji, potrzeb i cech fizycznych Klienta. Asortyment marki to klasyczne garnitury, smokingi, marynarki, koszule, swetry, płaszcze, kurtki, spodnie chino oraz skórzane buty wizytowe o ponadczasowym wzornictwie, a także szeroki wybór dodatków takich jak: krawaty, poszetki, szale, spinki do mankietów, szelki i skórzane paski. Ponadto marka oferuje odzież premium w stylu smart casual tj. jeansy, dzianiny, t-shirty i koszulki polo.

Kontakt dla mediów:

Michał Grochala
Tel. kom. 535 008 474
e-mail: michal.grochala@lancerto.com