Po co kupować, lepiej wynajmować – wypożyczalnia aut GO69

Ostatnimi czasy wynajem aut staje się tak samo modny jak wypożyczanie kostiumów, maszyn budowlanych czy też sprzętu elektronicznego. I nie ma się, co temu zjawisku dziwić, gdyż lepiej być nieuzależnionym od środków komunikacji miejskiej i swobodnie przemieszczać się po trasach.

Wypożyczalnia samochodów GO69 proponuje wynajem nowoczesnych aut na terenie największych miast Polski, do których należą Kraków, Warszawa, Chorzów i Gdańsk. Atrakcyjne ceny wynajmu aut zachęcają do skorzystania z oferty.

Najlepsze auta w zasięgu ręki

Nie wszystkich stać na zakup drogiego i eleganckiego samochodu. Dlatego też z odsieczą takim problemom przychodzi wypożyczalnia samochodów, która oferuje wynajem aut na krótszy lub dłuższy okres. GO69 w swojej bogatej ofercie posiada auta najlepszych marek do wynajęcia w bardzo korzystnych cenach. Klienci mogą skorzystać z biznesowej klasy Forda Mondeo lub Focusa, komfortowego i zwinnego Opla Corsy, rodzinnego Forda Fiesty czy też pojemnego, niezwykle pakownego i idealnego do przewożenia dużej ilości towarów – Forda Transit Custom. Oferty są dostosowywane bezpośrednio do indywidualnych potrzeb klienta, który zawsze może liczyć na fachową pomoc i doradzenie.

W komforcie z pełnym bezpieczeństwem

Aby zadbać o prawdziwy komfort klienta auta posiadają w pełni profesjonalnie wyposażone wnętrze z klimatyzacją oraz wygodnymi siedzeniami. Wszystkie samochody
z wypożyczalni są serwisowane w autoryzowanych warsztatach. W przypadku ewentualnej kraksy na drodze klienci wypełniają minimum formalności, a cała reszta spada na działania działu technicznego. Wypożyczalnia samochodów GO69 oferuje również możliwość wykupienia pakietów AC, NNW, Assistance w celu zapewnienia sobie maksymalnego bezpieczeństwa podczas jazdy.

Samochód dostarczony na lotnisko

Obcokrajowcy odwiedzający Polskę i jej największe miasta – Kraków i Warszawę mogą liczyć na dostarczenie wybranego samochodu na lotnisko. Taki wynajem aut cieszy się ogromną popularnością. Nie posiadają one limitu kilometrów i posiadają pełny pakiet ubezpieczeń.

GO-69 to jedna z popularniejszych wypożyczalni samochodów w największych miastach Polski. Od lat oferuje wynajem wysokiej klasy, sprawdzonych i ubezpieczonych aut. Każdy klient traktowany jest wyjątkowo i może liczyć na aktualne promocje oraz zniżki. Z pewnością wynajem aut nie opustoszy portfela a pozwoli na przeżycie ciekawej przygody.

 

źródło: http://www.gadzetydlareklamy.pl/po-co-kupowac-lepiej-wynajmowac-wypozyczalnia-aut-go69/