Księgowość? Rachunkowość? – Pozwól profesjonalistom sobie pomóc

Masz problemy z całą procedurę księgowania? Nie radzisz sobie z rachunkowością w swojej firmie? Teraz mamy dla Ciebie specjalne rozwiązanie Twoich problemów. Wystarczy, że skorzystasz z profesjonalnej obsługi księgowej online oraz rachunkowości online.

8718364687_5104aeda89_cPlatforma Prawo i Księgowość zapewnia całościową obsługę księgową, która dostępna jest dla klientów bez konieczności wychodzenia z domu. Dodatkowo w ramach abonamentu klienci otrzymują możliwość bezpłatnego korzystania z obsługi prawnej świadczonej przez kancelarię Zacharzewski i Wspólnicy.

Jak to działa?

Wystarczy, że założysz konto w Portalu i prześlesz do firmy skany dokumentów księgowych a już certyfikowani księgowi zajmą się całą resztą. Możesz liczyć nie tylko na pomoc w rachunkowości online, ale również na pomoc przy prowadzeniu dokumentacji księgowej, obsłudze księgowej oraz przy rozliczeniach finansowych. W ramach oferty przygotowano do wyboru trzy pakiety (standardowy, optymalny i premium), dostosowane
i dobierane do indywidualnych potrzeb klienta. Pełna obsługa księgowa online oraz rachunkowość online realizowane przez portal Prawo i Księgowość są prowadzone zgodnie
z aktualnymi przepisami, dzięki czemu przedsiębiorca może spokojnie zająć się innymi sprawami swojej firmy.

Wsparcie startupów8515119775_fb0fed1de7_c

Dla rozpoczynających działalność biznesową i będących na etapie tworzenia własnej firmy tzw. startupów przygotowano specjalną ofertę, która obejmuje nie tylko internetową księgowość start up, ale także wsparcie prawne kancelarii Zacharzewski i Wspólnicy na każdym etapie konstruowania rozwiązań firmowych. Pakiet obejmuje obsługę księgową online oraz obsługę prawną, która gwarantuje sprawdzanie umów i doradzanie w przeróżnych kwestiach prawnych. Ponadto księgowi z długoletnim stażem z chęcią zajmą się prowadzeniem rachunkowości online. Dodatkowo za drobną dopłatą udostępniane są wszystkie potrzebne, profesjonalnie przygotowane wzory umów.

Portal Prawo i Księgowość to miejsce, gdzie każdy może skorzystać z obsługi prawnej
i księgowej bez wychodzenia z domu. Elastyczny cennik i brak ukrytych kosztów oraz szybka pomoc specjalistów gwarantują satysfakcję nawet najbardziej wymagającym klientom.

źródło: http://openboat.pl/ksiegowosc-rachunkowosc-pozwol-profesjonalistom-sobie-pomoc/