Kreowanie przestrzeni parkingowej

lancuchy-miejskie

Każde miejsce, gdzie przyjeżdżają klienci, musi być wyposażone w parking. Często nie można wstawić standardowych metalowych barier. W wielu miastach wygląd takich barier regulują przepisy rad miasta. Przy planowaniu planu parkingu można użyć gotowych elementów przeznaczonych do takich projektów.

W ofercie wielu firm są słupki betonowe. Wykonane ze specjalnej mieszanki betonowej są odporne na czynniki atmosferyczne. Specjalna powłoka z płukanego żwiru nadaje słupkowi naturalnego wyglądu. Jest to konstrukcja wolnostojąca. Można w każdej chwili zmienić ułożenie ich na placu. Dzięki dużej masie są stabilne i odporne na wiatr. Różne wysokości takich modułów dają dużą swobodę w wyznaczaniu miejsc parkingowych.

Słupki betonowe parkingowe powinny być zabezpieczone specjalnymi prętami, które dostajemy przy zakupie. Oferowane w różnych kolorach i kształtach ułatwiają osobie parkującej znalezienie odpowiedniego miejsca na swój pojazd. Takie bariery można ustawiać również na czas określony. Jest to użyteczne na deptakach i miejscach czasowo wydzielonych do innych celi. W momencie, kiedy stają się zbędne, można je zdemontować.

Zwarta konstrukcja takiego wyrobu pozwala na długi czas użytkowania. Są one odporne na uderzenia i kontakt z parkującymi pojazdami. W razie kolizji słupek przesunie się, nie powodując znaczących uszkodzeń w pojeździe. Oprócz parkingów można stosować je na placach przed budynkami jako zabezpieczenie przed parkującymi pojazdami. Można również wygrodzić miejsca na inne cele niż parking.

Szukasz słupków betonowych? Sprawdź na Konarch.pl

Bądź pierwszą osobą komentującą "Kreowanie przestrzeni parkingowej"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *