Kosze dla każdego

Projektując przyległe tereny do budynków oraz obiektów budowlanych, architekt powinien zwrócić szczególną uwagę na detale i wykończenie. Szczególnie w miejscach obciętych ochroną konserwatorską zastosowane elementy wykończenia powinny być najwyższej jakości.

Kosze nierdzewne o stylowym wyglądzie, a przede wszystkim trwałości mogą stać się wspaniałym elementem dekoracji parku miejskiego, czy lasku. Kosze nierdzewne przyczynią się do spadku wyrzucania śmieci na tereny zielone i pozwolą dbać o czystość parku.

Kosze parkowe betonowe wykonane z kruszywa i zaprawy są bardzo trwałe na warunki pogodowe. Żadna pora roku nie stanowi problemu dla użytkowania koszy przez nas oferowanych. Kosze parkowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów odpornych na ataki wandali, czy kradzieży.

Kosze parkowe metalowe są lżejsze od betonowych zamienników. Kosze nierdzewne pokryte są specjalną warstwą ochronną, która chroni je przed korozją i deszczem. Efekt powłoki ochronnej uzyskuje się w procesie technologicznym, który podlega na pokrywaniu elementów kosza metalem nieutleniajacym się. Warstwa metalu jest protektorem przed ogniskami korozji.

Istnieje możliwość zamówienia produktów specjalnych na indywidualne zamówienie i potrzeby klienta. Kosze parkowe metalowe mają również specjalne górne wieko, które chroni wnętrze przed opadami atmosferycznymi. Pojemniki są bardzo pojemne, o znacznych objętościach, co oznacza rzadszy odbiór odpadów. Generować to może znaczne oszczędności tylko przez ten parametr.

Brak reklamacji i zwrotów naszych produktów świadczy o dobrej opinii wśród klientów, a są to gminy, samorządy, jednostki administracyjne i osoby prywatne, a także muzea i Lasy Państwowe. Liczne komentarze na stronie internetowej kolejny raz potwierdzą jakość oferowanych produktów. Na kosze parkowe betonowe udzielamy 30 letniej gwarancji.

Nie mniej wynosi ona na kosze parkowe metalowe. Przy większych zamówieniach udzielamy atrakcyjnych rabatów, a cena jest wtedy ustalana indywidualnie z każdym klientem. Niech nasz produkty przyczynią się do poprawy czystości środowiska na obszarach zurbanizowanych.

Więcej na: http://konarch.pl/kategoria/kosze-na-smieci/

Bądź pierwszą osobą komentującą "Kosze dla każdego"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *