Koncern BMW walczy o uwagę nowych klientów

Marka BMW oznacza luksus i wysoką jakość nie od dziś. Samochody, które wychodzą z linii produkcyjnej fabryk BMW dedykowane są przede wszystkim osobom, które cenią sobie wygodę i komfort jazdy, wysoką jakość wykonania samochodu, smukła linię i ogromne możliwości. Marka BMW nie spoczywa jednak na laurach i wciąż ulepsza dotychczas dostępne modele, proponując swoim klientom ulepszone wersje znanych i lubianych samochodów.

Wśród ostatnio zaprezentowanych nowości znajduje się między innymi samochód BMW M3. Na pierwszy rzut oka pojazd ten niewiele różni się od swojego poprzednika. Jak jednak twierdzi znany krakowski dealer bmw, firma BMW Dobrzański, warto zainteresować się tym modelem. Po liftingu posiada on lekko zmieniony kształt tylnych i przednich świateł, co sprawia, że auto wygląda bardziej intrygująco. Dodatkowo klienci wybierający ten model samochodu mogą zdecydować się na wybór dwóch zupełnie nowych kolorów lakieru: Champagne Quartz i Smoked Topaz. Ze wszystkich zmian warto wspomnieć też o udoskonalonej klimatyzacji oraz kilku drobnych poprawkach w designie wnętrza. Nie zmieniło się natomiast nic pod maską tego cenionego samochodu. Tu klienci wciąż mogą liczyć na niezawodny silnik benzynowy o pojemności trzech litrów. To dzięki niemu jadąc BMW M3 można w krótkim czasie osiągnąć prędkość bliską nawet 500 km/h.

BMW Dobrzański zwraca także uwagę na inny model, który również powinien zainteresować polskich klientów. Jednym z nich jest BMW X4. Samochód ten jest nową, nieco pomniejszoną wersją modelu BMW X6, który odniósł niezwykły sukces i wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Samochód BMW X4 to zgrabny i pięknie prezentujący się model, który z pewnością zachwyci miłośników dobrej jakości i wygody. To auto, które idealnie nadaje się na dłuższe wyjazdy i przejażdżki za miasto. Model ten łączy w sobie wszystko, co najlepsze w autach sportowych i crossoverach z elegancką sylwetką. Zachwyca tutaj wygląd, ale i wygodne sportowe fotele oraz dość pojemny i przede wszystkim wygodny, bo otwierany nogą i elektrycznie zamykany bagażnik. Biorąc pod uwagę wszystkie te cechy nie dziwi fakt, że, jak dowiadujemy się od przedstawicieli firmy BMW Dobrzański, klienci coraz chętniej pytają właśnie o ten model samochodu.

Według danych z 2014 roku marka BMW jest liderem sprzedaży samochodów z tak zwanego segmentu premium. W zeszłym roku zanotowano wzrost na poziomie nieco powyżej 40% w naszym kraju. W skali świata wzrost ten jest mniejszy, ale równie imponujący. Pozwala to przypuszczać, że nowe propozycje koncernu BMW również mogą znaleźć wielu chętnych w naszym kraju jak i na całym globie.