Kiełbasa & Ziarno – nowe produkty w ofercie firmy JBB Bałdyga

Kiełbasa & Ziarno to nowa linia dedykowana na grilla od firmy JBB Bałdyga. W ofercie znajdują się kiełbasy dostępne w trzech wariantach smakowych: z dodatkiem kaszy pęczak, kaszy jęczmiennej perłowej oraz ryżu. Produkty weszły do sprzedaży w maju b.r. i są dostępne w ponad 300 salonach sprzedaży na terenie całej Polski. 

Produkty z linii Kiełbasa & Ziarno przygotowane są z najwyższej jakości mięsa wieprzowego. W ofercie znajduje się kiełbasa biała z kaszą jęczmienną perłową oraz kiełbasy z dodatkiem kaszy pęczkach i ryżu. Kiełbasa & Ziarno to także cenne źródło białka – nie tylko zaspokaja apetyt, ale również dodaje energii na cały dzień. Produkty idealnie nadadzą się na grilla. Można je również piec oraz smażyć, dlatego z powodzeniem staną się głównym składnikiem codziennych posiłków.

– Linia Kiełbasa & Ziarno powstała z myślą o tych Klientach, którzy lubią eksperymentować, poszukują produktów w nowych odsłonach i różnych wariantach smakowych. Połączenie kiełbasy z kaszą oraz ryżem to nowość na rynku, która mamy nadzieję, spełni wymagania nawet najbardziej wymagających fanów mięsnych przekąsek. Produkty idealnie nadają się na ruszt. Wszystkim tym, którzy uwielbiają spotkania z najbliższymi przy grillu proponujemy również linię produktów sezonowych Grill Dobry. W ofercie znajdują się m.in. kaszanki, kiełbasa grillowa wędzona oraz z pieczarkami. Dzięki nim wspólne chwile na świeżym powietrzu będą jeszcze smaczniejsze niż zwykle. – mówi Piotr Laskowski, dyrektor sprzedaży i marketingu firmy JBB.

Cena rekomendowana za produkty z linii Kiełbasa & Ziarno ok. 8,50 zł za opakowanie.