Kasy samoobsługowe w sklepach Arhelan – integracja z systemem Hipermarket

Jantar Sp. z o.o. zainstalowała kolejne kasy samoobsługowe, tym razem w Bielsku Podlaskim, w sklepie sieci Arhelan.  Dzięki współpracy z Netis zintegrowaliśmy kasę NCR z oprogramowaniem Hipermarket.

W markecie spożywczym Arhelan zainstalowaliśmy 2 urządzenia samoobsługowe NCR SSCO 7350 2 bag. Klient zdecydował się na model umożliwiający finalizację transakcji za pomocą kart płatniczych. Jantar wspólnie z Netis wykonali integrację kas samoobsługowych NCR z oprogramowaniem Hipermarke. Umożliwiło to instalację kas samoobsługowych NCR w sieci Arhelan, które są częścią systemu sprzedaży i zarządzania dziejącego w sieci.

Jantar Sp. z o.o posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań samoobsługowych, ale instalacja w Arhelan jest pierwszym połączeniem kas samoobsługowych NCR z  oprogramowaniem Hipermarket.

„Wprowadzenie kas samoobsługowych jest kolejnym krokiem wpisującym się w naszą nową misję „Tanio, Blisko, Mój Sklep”, która jest odpowiedzą na potrzeby naszych klientów. Nasze kasy samoobsługowe są pierwszymi tego typu kasami w Bielsku Podlaskim” – Jan Burzyński Wiceprezes Zarządu Arhelan.

Kupując poprzez samoobsługową kasę klient sam przesuwa opakowania przez czytnik skanując kody kreskowe towarów. Klient wypełnia czynności zgodne z komunikatami wyświetlanymi na ekranie oraz informacjami głosowymi. Wysoce intuicyjny interfejs użytkownika pomaga w dokonaniu transakcji
i dostarcza przyjemności z zakupów. Obrazki szybkiej listy umożliwiają sprawne i szybkie wyszukanie produktów z listy. Finalizacja transakcji kończy się płatnością kartą płatniczą. Rozwiązanie samoobsługowe w połączeniu z odpowiednio dobranym oprogramowaniem gwarantuje niezawodność proponowanego rozwiązania oraz pozwala na współpracę z dowolnym programem magazynowym działającym w placówce

Informacje o Jantar Sp. z o.o.

Jantar Sp. z o.o. – integrator systemów informatycznych dla biznesu. Tradycja
i doświadczenie  w zakresie systemów zarządzania sprzedażą oraz automatycznej identyfikacji.  Specjalizuje się w kreowaniu efektywnych, niezawodnych i wysokiej jakości rozwiązań  dla handlu, logistyki, przemysłu i administracji. Firma Jantar jako pierwsza w Polsce wdrożyła kasę samoobsługową  w polskiej placówce handlowej. Instalacja miała miejsce w lutym 2009 r. w Społem PSS Północ we Wrocławiu (obecnie Delikatesy T&J)

Informacje o Arhelan  

Arhelan jest polską siecią sklepów spożywczych jak również wyspecjalizowanych sklepów z alkoholami świata. Obecnie nad codziennym rozwojem i sukcesem firmy pracuje ponad 1500 pracowników. Własne centrum logistyczne zapewnia nam możliwość oferowania najświeższych towarów w najniższych cenach. Polskie Sklepy Arhelan mają w swoim asortymencie produkty spożywcze, chemię gospodarczą, alkohole oraz produkty przemysłowe, których ilość waha się między 10 – 20 tysięcy pozycji w zależności od wielkości sklepu.