Hurtownie odżywek nie tylko dla sportowców

Słysząc słowo „suplementy” większość z nas od razu myśli o produktach skierowanych do osób, które są na co dzień aktywne fizycznie. Nie jest to jednak do końca prawdą, ponieważ hurtownie i sklepy z odżywkami mają nam do zaoferowania naprawdę szeroki asortyment. Znajdziemy tam produkty przeznaczone zarówno dla sportowców, jak również dla osób dbających o wygląd i linię lub borykających się z różnymi schorzeniami.

Zdrowa żywność

Wbrew pozorom sklepy z odżywkami mają bogate działy poświęcone zdrowej żywności. Ich znaczącym plusem jest to, że większości produktów nie kupimy w marketach i nie są ogólnodostępne. Żywność o niskiej zawartości tłuszczu, bogata w niezbędne mikro i makroelementy, nieprzetworzona, bezglutenowa – lista zalet jest o wiele dłuższa. Kolejnym atutem hurtowni odżywek jest to, że znajdziemy tam produkty wyjątkowe, np. na stronie http://tanie-odzywki.pl zakupimy fiński cukier brzozowy, który będzie idealnym zamiennikiem tradycyjnych słodzików. Z kolei z oleju rzepakowego możemy zrezygnować na korzyść oleju kokosowego. Te niewielkie zmiany mogą przynieść ogromne korzyści dla naszego zdrowia.

zdrowa-zywnosc

Suplementy

Większość z nich jest co prawda skierowana do sportowców, jednak nie zapominajmy o tym, że do tej grupy zaliczamy też witaminy i minerały. Aktualnie bardzo trudno utrzymać stabilny poziom tych składników tylko dzięki spożywaniu niektórych pokarmów. W wielu przypadkach brak odpowiedniej suplementacji może prowadzić do rozwoju zwyrodnień, więc nie jest to tylko kwestia aktywności fizycznej. Z kolei sportowcom łatwiej wybrać produkty, kiedy są dedykowane konkretnej dyscyplinie – inne zadanie mają suplementy dla kulturystów, inne odżywki do biegania. Poszczególne właściwości będą się zazębiać, jednak najważniejszy jest przemyślana i prawidłowa kompozycja wszystkich składników w suplemencie.

z15452957qsuplementy

Uroda

W sklepach z odżywkami znajdziemy też kremy lub tabletki, które mogą wpłynąć na wygląd naszej cery. Zanim zdecydujemy się na zakup w popularnych sieciówkach sprawdźmy, czy hurtownie nie oferują nam lepszej ceny za produkt o wyższej jakości. Składy proponowanych tam  artykułów są zazwyczaj wyłącznie naturalne, a do tego częste promocje i zniżki powodują, że finalny koszt suplementu będzie o wiele niższy.