Home Broker rozpoczyna współpracę z Wnętrza3D

Warszawa, 22 / 7 / 2016

Nawiązanie współpracy między Wnętrza 3D a Home Broker SA dużym krokiem w stronę nowej jakości na rynku nieruchomości.

Wnętrza 3D, dostawca innowacyjnej usługi wizualizacji wnętrz w technologii 3D, rozpoczął współpracę z liderem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami – firmą Home Broker SA. Kooperacja pozwoli na znaczne usprawnienie procesu wyboru mieszkania, który do tej pory wymagał dużego wysiłku.

Znalezienie lokum, które sprostać ma szeregowi wymagań, od dziś nie będzie pochłaniać znacznej ilości czasu, gdyż rozwiązany zostaje problem dojazdu do lokalizacji by zobaczyć wnętrza osobiście, pochłaniający najwięcej z czasu przeznaczonego na poszukiwania. Kilka zdjęć nie wystarcza by ocenić potencjał inwestycji zza ekranu, w przeciwieństwie do wirtualnego spaceru w modelu 3D, który dostarcza cennych danych o nieruchomości. Może ona być oglądana nie tylko z komputera, ale również tabletu czy telefonu, czyniąc ją powszechnie dostępną. Wnętrza 3D, dążąc do jak największego komfortu osób zaangażowanych w obrót nieruchomościami – zarówno kupujących, sprzedających, jak i pośredników, stara się zwiększyć zasięg realizacji poprzez współpracę z liderami rynku, takimi jak Home Broker SA. Co więcej spółka Home Broker, jako pierwszy ogólnopolski pośrednik nieruchomości wprowadziła do swojej oferty realizacje Wnętrz 3D, optymalizując proces wyboru wymarzonej nieruchomości.

Na stronie internetowej www.homebroker.pl dostępne będą wirtualne spacery nieruchomości z rynku wtórnego z oferty Home Broker SA. Realizacje Wnętrz 3D dostępne są również w ofertach Home Broker w serwisie Morizon.pl.

Kontakt dla mediów:
Mateusz Chwiejczak
Wnętrza 3D
ul. Foksal 3/5, Warszawa
model@wnetrza3d.pl