W drogę wypożyczonym samochodem

W dzisiejszych czasach podróżowanie i przemieszczanie z miejsca na miejsce stało się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze dzięki wielu otwieranym wypożyczalniom aut. Jest to doskonałe i bardzo wygodne rozwiązanie dla wielu osób, dlatego zyskuje też coraz większe rzesze zwolenników. Wynająć auto można w zasadzie w każdym dużym mieście. Na przykład GO-69 to wypożyczalnia aut w Krakowie, która dysponuje zarówno samochodami osobowymi, jak i dostawczymi.

Auto można wynająć na dłuższy lub krótszy czas. Korzystający z oferty GO-69 klienci mogą liczyć na profesjonalną i dynamiczną obsługę oraz zadbanie o wszelkie ich potrzeby związane z odpowiednim doborem wynajmowanego auta.

Bogata i nowoczesna flota

Wypożyczalnia aut w Krakowie dysponuje flotą eleganckich, modnych, nowo zakupionych samochodów osobowych oraz wciąż poszerzaną załogą pojazdów dostawczych różnej wielkości. Dla klientów, którzy muszą szybko i sprawnie przemieścić się w miejskim zgiełku polecany jest zwinny i niezwykle ekonomiczny Suzuki Swift lub wysoce niezawodny Opel Corsa. Z kolei dla osób lubiących innowacyjne technologie i intrygujący wygląd samochodu, który z daleka przyciąga wzrok idealne będą modele Forda: Fiesta oraz Focus. Ceniących wyjątkowy komfort, dynamikę oraz starannie dopracowane szczegóły estetyczne oczaruje Ford Mondeo oraz Honda Accord. Natomiast osobom, które potrzebują duży, pojemny i jednocześnie nowoczesny samochód polecany jest Ford Transit Custom z przestronnym wnętrzem i najwyższą oszczędnością paliwa w swojej klasie.

Atrakcyjny cennik wynajmu aut

GO-69 dysponuje bardzo atrakcyjnymi cenami wypożyczenia samochodów. Dla mniejszych modeli cennik wynajmu aut mieści się odpowiednio w granicach 69 zł/doba, 67 zł powyżej 5 dni oraz 1900 zł za miesiąc. Innowacyjnego Forda Focusa można wynająć już od 99 zł/dobę oraz w promocyjnej cenie tylko 2100 zł za miesiąc. Auta z komfortowych serii takie jak Mondeo czy Accord to koszt 139 zł/doba, 131 zł powyżej 5 dni oraz 2600 zł/miesiąc. Natomiast cennik wynajmu dziewięcioosobowego Transita oscyluje w kwotach 189 zł/dzień, 180 zł powyżej 5 dni oraz 3200 zł/miesiąc. Wszelkie ceny wynajmu aut powyżej piętnastu dni są ustalane indywidualnie z klientem.

GO-69 wypożyczalnia aut w Krakowie oferuje wynajem wysokiej klasy, sprawdzonych i ubezpieczonych nowoczesnych samochodów. Każdy klient traktowany jest wyjątkowo i może liczyć na aktualne promocje oraz zniżki. Dodatkowo na życzenie auto może zostać podstawione na lotnisko.

 

źródło: http://www.500dnispokoju.pl/w-droge-wypozyczonym-samochodem/