Domenowy zawrót głowy

Obecnie każda firma, która pragnie zaistnieć w świadomości swoich klientów na stałe powinna mieć własną i rozpoznawalną stronę internetową. A co decyduje o jej rozpoznawalności? Oczywiście jej wygląd oraz niepowtarzalny adres, którym jest domena.

Domena internetowa to adres w sieci, pod którym kryje się strona www. Dzięki ciekawej nazwie i odpowiedniemu rozszerzeniu firma lub prywatna strona będzie z pewnością lepiej rozpoznawalna przez internautów. Unikatowe, ciekawe domeny oferuje spółka Domeny.pl.

Bestsellery i nowości

Domeny.pl oferują do wyboru szereg znanych rozszerzeń globalnych, czyli międzynarodowych (.com, .net, .org, .info), krajowych (.pl, .eu), funkcjonalnych (.com.pl, .net.pl), regionalnych (.waw.pl) oraz przeznaczonych dla biznesu (.biz). Dodatkowo nowością na rynku są specjalne, nowe domeny internetowe (nTLD). Zawierają one blisko 700 rozszerzeń dodawanych na końcu adresu, po nazwie klienta. Ich treść związana jest z branżą lub tematyką strony, np. .house, . villas, .eco, .bar, .credit, .blog, .science, .fitness.

Różne wartości – różne korzyści

Dobry adres to same korzyści – o tym wiadomo nie od dziś. Dlatego też, tak jak w przypadku nieruchomości, tak i w przypadku domen ich wartość zależy od kilku aspektów. Przede wszystkim liczy się długość adresu – im krótszy, tym lepszy. Dużą wagę przykłada się także do komercyjnego zastosowania domen. O wiele większą wartość posiadają tzw. domeny sprzedażowe, czyli np. takie jak rowery, kantor, laptopy itp. Poza tym wartość zależy również od zawarcia w nazwie polskich znaków – im ich więcej, tym ona niższa. Najdroższe są domeny globalne i te, na których już wcześniej był postawiony serwis.

Gwarancja bezpieczeństwa

Domeny.pl oferują swoim klientom możliwość rejestracji domeny internetowej. Takie działanie gwarantuje ochronę domeny przed kradzieżą oraz transferem bez zgody właściciela. Z kolei opcja ukrycia danych zapewnia pełne zachowanie prywatności oraz zabezpieczenie przed atakami spamerów i cybersquatterów. Klienci zgłaszający się do firmy w ciągu 4 dni otrzymują kompletną informację dotyczącą faktycznej wartości finansowej i marketingowej domeny.

Spółka Domeny.pl działa na rynku branży internetowej od 1997 roku, skupiając się w pełni na rejestracji domen internetowych i usługach hostingowych dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Od lat znajduje się w czołówce polskich firm. Zdobywane z roku na rok prestiżowe nagrody potwierdzają jednoznacznie wiarygodność i stabilność spółki.

źródło: http://www.gadzetydlareklamy.pl/domenowy-zawrot-glowy/