Dlaczego warto studiować w Krakowie?

WSEI to jeden z nielicznych Uniwersytetów, w których największy nacisk kładzie się na praktyczne i efektywne nauczanie oraz ciągły rozwój. Jesteśmy po prostu instytucją stworzoną przez pasjonatów dla pasjonatów. Dla nas edukacja to dążenie do doskonałości zawodowej i spełnienia w życiu. Wierzymy, że proces edukacyjny powinien być pełen zabawy, niezależności i kreatywności.

Siedziba WSEI mieści się w Krakowie. To przepiękne miasto od lat inspiruje do zwiedzania, tworzenia, nauki oraz zostania na troszkę dłużej. Zanim jednak przyjedziesz na studia do tego magicznego miasta, powinieneś dowiedzieć się o nim więcej. Na samym początku warto zapoznać się z poniższą infografiką. Zacznijmy od kilku szybkich liczb, które udowadniają, że Kraków jest tak wyjątkowym miejscem do rozpoczęcia nauki.

Nasi studenci uczą się w międzynarodowym środowisku. W ramach edukacji wspieramy ciekawe inicjatywy, konkursy, warsztaty, projekty i programy. Uczymy po angielsku, zgodnie z najnowszymi światowymi standardami. Więcej informacji o studiach międzynarodowych na WSEI znajdziesz tutaj – https://en.wsei.edu.pl/.