Diuna24.pl – nowoczesny styl w Twoim domu

Polacy wydają coraz więcej pieniędzy na aranżację wnętrz swoich mieszkań i domów, najchętniej inwestując w elementy dekoracyjne, jak narzuty, koce, ale także w pościel i różne bibeloty. Wychodząc naprzeciw tym trendom, firma Diuna przygotowała wyjątkową ofertę.

 house-753270__180

Jak donosi Agencja Prasowa Newseria, coraz więcej Polaków przywiązuje dużą wagę do aranżacji wnętrz. Nie tylko częściej, niż jeszcze kilka lat wcześniej, wymieniają meble i sprzęt RTV, ale również kupują więcej drobnych rzeczy, które jednak wpływają na estetykę pomieszczeń. Warto również dodać, że co czwarty Polak korzysta z usług projektanta wnętrz. Coraz bardziej doceniamy wagę wystroju domu lub mieszkania i otaczającej nas przestrzeni. Jesteśmy coraz bardziej świadomi, że nawet drobne elementy mogą wpływać na estetykę wnętrza. Firma Diuna, obserwując te trendy na polskim rynku, przygotowała specjalnie dobrany asortyment, dostępny na diuna24.pl, który wprowadzi nowoczesny styl do każdego domu.

 

Obrusy a nowoczesne wnętrze

Obrusy wcale nie odeszły do lamusa, mają się świetnie i często są ważnym elementem budującym klimat nowoczesnego wnętrza. Oczywiście ważne jest dobranie odpowiedniego obrusa do stylu, w jakim zostało zaaranżowane pomieszczenie. Diuna zadbała o szeroki wybór w tym segmencie, dzięki czemu, na diuna24.pl łatwo można znaleźć obrusy zarówno, do nowoczesnych, minimalistycznie urządzonych wnętrz, jak i do pełnego przepychu wystroju o charakterze tradycyjnym.

Przy wyborze obrusa ważne są różne aspekty. Nie tylko warto zwracać uwagę na kolorystykę, ale także na fakturę obrusa oraz jego zdobienia. Na specjalne okazje warto przykrywać stoły i ławy obrusami, które nawiązują w pewien sposób do wydarzenia (np. tkanina zdobiona w serca na Walentynki) lub wprowadzają odpowiedni nastrój, podniosłość (np. biały obrus na stole wigilijnym). Warto również zwracać uwagę na materiał, z jakiego został wykonany obrus, np. len, bawełna, a nawet na takie ułatwienia, jak plamoodporność.

 

Koce ciepłe i eleganckie

Diuna przygotowała również szeroki asortyment koców. Ich funkcja jest nie tylko użytkowa, ale także estetyczna. Koce wprowadzają do pomieszczenia ciepły nastrój. Jeśli jeszcze do tego są miłe w dotyku, mogą stanowić ważny element każdej nowoczesnej sypialni, ale również salonu.

Bez wątpienia koce mogą być ważnym uzupełnieniem aranżacji wnętrza o różnym charakterze, są doskonałym sposobem na wprowadzenie koloru do pomieszczenia. Bardzo dobrze sprawdza się to, gdy wnętrze wypełnia neutralna kolorystyka. To właśnie koce mogą wprowadzić pierwiastek ożywczy, poprzez swoje barwy i wzory. Bez względu na bogactwo wyboru w diuna24.pl, wszystkie te koce łączy jedno – bardzo wysoka jakość.

 

Pościel jako element aranżacji

To, jaka pościel znajdzie się w starannie zaaranżowanej sypialni, nie jest wcale bez znaczenia. Powinniśmy ją ściśle dopasować do wystroju wnętrza. Oczywiście, czasami można postawić na zharmonizowanie jej z pozostałymi elementami sypialni, a czasami będzie ona elementem przełamującym stylistykę wnętrza. Wszystko zależy od koncepcji.

Jednak, żeby w ogóle myśleć o takim budowaniu nastroju, klimatu i charakteru sypialni, trzeba mieć możliwość swobodnego wyboru pomiędzy różnymi rodzajami pościeli. Nie tylko warto dobierać ją pod kątem kolorystycznym oraz pod kątem tego, z jakiego materiału została wykonana, ale również należy łączyć to z aspektami praktycznymi – rozmiar i wygoda użytkowania pościeli. Właśnie dlatego Diuna zapewniła ogromny wybór pościeli, żeby bez problemu móc łączyć aranżowanie nowoczesnej sypialni z jej wygodnym użytkowaniem.

Jak widać, nie tylko duże i drogie elementy wpływają na wygląd i klimat całego pomieszczenia. W rzeczywistości ważne są również drobne rzeczy, które mają niemniejszy wpływ na aranżację wnętrza. Warto eksperymentować z doborem różnych elementów tak, by stworzyć wnętrze, w którym poczujemy się komfortowo.