Designer Outlet Warszawa z jedynym w Warszawie i okolicach sklepem Kazar Studio

W sobotę 24 sierpnia w Designer Outlet Warszawa otworzył się salon Kazar Studio. Sklep ma formułę pop-up, czyli jego oferta będzie dostępna tylko przez określony czas.

Kazar Studio to odważna, lifestylowa marka, która stawia na różnorodność produktów pod kątem modeli, wzorów, barw oraz materiałów.Zgodnie z ideą pop-up store, propozycja Kazar Studio będzie dostępna w Designer Outlet Warszawa tylko przez określony czas. Oferta nowej marki, wprowadzanej na rynek przez jeden z najsilniejszych polskich brandów Kazar Group, skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, ale najbardziej przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie oryginalny styl, spontaniczność oraz autentyczność.

Kazar od lat funkcjonuje w naszym centrum i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. Nowy koncept Kazar Studio jest ciekawą propozycją zarówno dla fanów brandu, jak i dla tych, którzy do tej pory nie byli zainteresowani ofertą marki. Analiza wyników sprzedaży tymczasowego pop-up store pozwoli zarówno nam, jak i marce podjąć decyzję, czy w naszym centrum sprawdzi się także sklep regularny – mówi Agnieszka Kuś, Marketing Manager Designer Outlet Warszawa.

Zarówno w kolekcji damskiej, jak i męskiej w pop-up store znalazły się obuwie oraz akcesoria o charakterze casualowym, codziennym i sportowym, jak również te zaprojektowane na bardziej oficjalne okazje. Dla kobiet, marka przewidziała między innymi futurystyczne sneakersy z opalizujących czy przezroczystych materiałów, wygodne i oszczędne w stylu baleriny, nawiązujące do stylistyki boho, kowbojki, a nawet klasyczne szpilki w wielu wariantach kolorystycznych. W kolekcji męskiej wyróżniają się modele z ultralekkimi, przewiewnymi cholewkami, a także odwołujące się do stylistyki lat ’90, białe i czarne trampki na grubych, amortyzujących podeszwach. Klienci będą także z pewnością zadowoleni z szerokiego wyboru toreb, plecaków oraz innych akcesoriów – często bardzo oryginalnych w kroju, formie i materiale.

Designer Outlet Warszawa oferuje niepowtarzalny mix polskich i zagranicznych marek modowych, w tym liczną grupę marek segmentu premium. W ofercie centrum możemy znaleźć: Armani Outlet, Calvin Klein, Furla, Guess, Högl, Kazar, Liu Jo, Mango, Nike, Pandora, Pinko, Vistula. Wyjątkowość oferty polega na całorocznym oferowaniu produktów w cenach niższych od cen regularnych w przedziale rabatowym od -30 do -70%. Unikatowa architektura Designer Outlet Warszawa nawiązuje do warszawskiego Starego Miasta. To mocny wyróżnik na tle innych obiektów handlowych, gwarantujący niezapomnianą atmosferę podczas zakupów.

Kazar Studio to nowa, lifestylowa marka firmy Kazar Group, właściciela marki Kazar, będącej jednym z najsilniejszych polskich brandów segmentu premium. Marka skierowana jest – zarówno pod kątem oferty, jak i przekazu – do szerokiej grupy odbiorców, w tym zwłaszcza pokolenia Millenialsów, dla których ważny jest styl życia zgodny z osobowością, dynamika, a także różnorodność.