Designer Outlet Sosnowiec z pierwszym w regionie outletem Change Lingerie

Designer Outlet Sosnowiec rozpoczyna współpracę ze skandynawską marką bieliźniarską Change Lingerie. Nowy salon zajmie powierzchnię 88,49 m2 i będzie stanowił uzupełnienie bogatej oferty dessous dostępnej w centrum.

Przewagą marki Change Lingerie jest szeroki wybór asortymentu bieliźniarskiego, dopasowanego do potrzeb różnych kobiet. Salony tej firmy oferują także profesjonalnego doradztwa w zakresie brafiitingu.

Podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu współpracy z Change Lingerie, aby w jak największym stopniu sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów. Jest to pierwszy outlet tej marki w regionie. Jej atutem jest szeroki wybór modeli bielizny, ale też rozmiarów czy kolorów. Change Lingerie będzie stanowiło bardzo dobre urozmaicenie dla obecnych już w centrum marek, takich jak:  Gatta, Italian Fashion, Samanta czy Triumph – mówi Elżbieta Zygmunt, Marketing Manager Designer Outlet Sosnowiec, ROS Retail Outlet Shopping.

Zgodnie z zasadami panującymi w Designer Outlet Sosnowiec, artykuły marki Change Lingerie będzie można kupić w cenach o co najmniej 30% niższych niż w salonach regularnych.

Designer Outlet Sosnowiec to największe centrum outletowe w regionie, położone w Sosnowcu przy drodze S1 i autostradzie A4 (ul. Orląt Lwowskich 138). Dzięki ponad 100 markom (takim jak np. Nike, 4F, New Balance, Puma, Salomon, Adidas, Umbro, Pepe Jeans, Levi’s czy Guess) i cenom niższym od 30 do 70% przez cały rok, daje najlepsze możliwości robienia zakupów. Część restauracyjna i plac zabaw dla dzieci uzupełniają wyjątkowe wrażenia zakupowe. Architektura outletu przypomina XIX-wieczną wiktoriańską uliczkę. Darmowy parking może pomieścić 1200 samochodów.

ROS RETAIL OUTLET SHOPPING

ROS Retail Outlet Shopping z siedzibą w Wiedniu i partnerami w Polsce, we Włoszech oraz Francji, zajmuje się niezależnym doradztwem na rynku nieruchomości dla handlu detalicznego oraz zarządza centrami handlowymi. Specjalizuje się w zarządzaniu siecią Designer Outlet oraz innowacyjnymi konceptami handlowymi w Europie.

Założyciele, Thomas Reichenauer i Gerhard Graf, będąc uznanymi specjalistami w branży posiadają wieloletnie doświadczenie na europejskim rynku outletów. Założony w 2011, będący jedną z najmłodszych firm działających w branży, ROS wyrobił sobie renomę wśród 10 największych operatorów outletów w Europie.

ROS Retail Outlet Shopping obejmuje swoim działaniem wszystkie etapy projektu, od znalezienia odpowiedniej lokalizacji do ukształtowania i rozwoju wszystkich aspektów zarządzania operacyjnego. Zrównoważony rozwój jest wspierany przez partnerską współpracę z markami, wysoką jakość zarządzania sprzedażą i standardów obsługi klienta, a także innowacyjne podejście marketingowe zapewniane przez profesjonalny zespół zarządzający.

Portfolio ROS Retail Outlet Shopping sięga 7 europejskich krajów i obejmuje: Designer Outlet Soltau, City Outlet Geislingen, Brugnato 5Terre Outlet Village, Designer Outlet Warszawa, Designer Outlet Gdańsk, Designer Outlet Sosnowiec, Premier Outlet Budapest, Designer Outlet Algarve, Designer Outlet Croatia, La Galleria Parma i przyszłe inwestycje w Europie. Więcej informacji na www.ros-management.com