Czas rozliczeń w pełni – postaw na obsługę księgową online

Początek każdego roku to „gorące” miesiące dla wszystkich tych przedsiębiorców
i ich pracowników, którzy muszą dokonać rozliczenia PIT z Urzędem Skarbowym. Terminów tych warto przestrzegać, gdyż nierozliczenie w odpowiednim czasie grozi sankcjami prawnymi oraz nałożeniem kar pieniężnych.

7122194063_1f3807799a_oJeśli jednak procedura rozliczeń i wypełnianie PITów nie należy do Twoich przyjemności
i jest dla Ciebie kłopotliwym zajęciem – mamy na to sposób. Nie czekaj, tylko już dziś skorzystaj z bezproblemowej i szybkiej obsługi prawno-księgowej przedsiębiorców online oferowanej przez pracowników portalu Prawo i Księgowość.

W pełni profesjonalne zeznanie podatkowe

Obsługa księgowa online uwzględnia pomoc dotyczącą rozliczania płac w zakresie obsługi miesięcznych rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych PIT-14, deklaracji rocznych PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR oraz deklaracji i informacji rocznych PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR. Wystarczy, że wgrasz do systemu zeskanowane dokumenty a wykwalifikowani
i profesjonalni księgowi skrupulatnie i dokładnie zajmą się rozliczeniami księgowymi.

Na pomoc start-upom

Prawo i Księgowość to portal szczególnie nastawiony na internetową księgowość start up. To właśnie zazwyczaj te małe, od 8746268271_64b9be13af_hniedawna istniejące na rynku firmy mają najwięcej problemów w rozliczeniach i prowadzeniu rachunkowości. Dlatego też pracownicy portalu stworzyli miejsce, w którym bez wychodzenia z domu można skorzystać z usług profesjonalnej kadry księgowych oraz z porad prawników.

W pakiecie lub indywidualnie

W ramach oferty,  rachunkowość online prowadzeni przygotowanie do wyboru trzy pakietów – standardowy, optymalny i premium. Cena pakietu uzależniona jest od długości zawarcia umowy, ilości konsultacji i dokumentów księgowych oraz ilości zapytań lub opinii prawnych. Każdy pakiet zawiera w cenie: prowadzenie księgi przychodów i rozchodów
w pełnym zakresie, rozliczanie podatku VAT oraz obsługę kadrową. Dla start upów przygotowano specjalną, indywidualną ofertę obsługi księgowej i internetowej rachunkowości, w pełni dostosowaną do potrzeb takiego przedsiębiorstwa.

Portal Prawo i Księgowość to miejsce, w którym małe i mikro firmy uzyskają pomoc
w zakresie obsługi księgowej i prawnej. Klienci mogą liczyć na praktyczne porady, dostęp do umów i formularzy przydatnych w działalności gospodarczej oraz na system elastycznych abonamentów.

źródło:  http://openboat.pl/czas-rozliczen-w-pelni-postaw-na-obsluge-ksiegowa-online/