CTS – przyjdź i zdobądź odpowiednie kwalifikacje z zarządzania

Podnoszenie kwalifikacji i umiejętności zawodowych należy teraz do codzienności większość pracowników. To niezbędna metoda przystosowania się do zmiennego rynku pracy. Pomaga dostosować się do wymagań i oczekiwań stawianych przez pracodawców.

Autoryzowany ośrodek szkoleniowy CTS Customized Training Solutions oferuje szereg szkoleń z zarządzania przeznaczonych dla kadry zarządzającej, kadry kierowniczej oraz poszczególnych grup lub pojedynczych pracowników potrzebujących podniesienia kwalifikacji lub pozyskania nowej wiedzy.

Profesjonalni szkoleniowcy

Pracujący w ośrodku trenerzy to nie tylko teoretycy, ale przede wszystkim praktycy. Wykładowcy dysponują szerokim doświadczeniem w realizacji szkoleń zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim. Od lat wszyscy regularnie biorą udział w międzynarodowych sympozjach i konferencjach oraz szkolą się na zagranicznych zajęciach warsztatowych m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Chorwacji. Trenerzy są także autorami podręczników przygotowywanych na potrzeby ośrodka oraz tworzonych z myślą o ogólnopolskiej publikacji.

Szkolenia z zarządzania – normy ISO

CTS oferuje różnorodne szkolenia odwołujące się bezpośrednio do norm ISO. Dostępne są te związane z oceną ryzyka i optymalnym zarządzaniem ryzykiem w oparciu o ISO 27005 i ISO 31000. Szkolenia z wdrożenia i nadzoru Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji na podstawie normy ISO 27001 oraz z Zarządzania Ciągłością w oparciu o ISO 22301.

Szkolenia z zarządzania projektami

Z uwagi na to, że coraz częściej w firmie wymaga się tworzenia i pracy nad dużymi projektami warto zainwestować w system szkoleniowy poszczególnych pracowników. Ośrodek CTS proponuje szkolenia z zarządzania przeznaczone dla trzech grup. Pierwsze dotyczą osób, które w swojej pracy stają przed problemem samego zaplanowania prac lub projektu. Drugie – osób, które kierują projektami w firmie i odpowiadają za ich całościową bądź częściową realizację. I wreszcie trzecie – dotyczące kadry menadżerskiej i członków komitetu sterującego nadzorujących lub zarządzających strategicznie projektami.

Działający od 1989 roku ośrodek szkoleniowy CTS Customized Training Solutions (wcześniej Centrum Technik Sieciowych) organizuje różnorodne szkolenia nie tylko na terenie sal wykładowych w Krakowie i Warszawie, ale również przygotowuje szkolenia mobilne oraz wyjazdowe. Klienci mogą skorzystać z aktualnych promocji oraz darmowych voucherów szkoleniowych.

źródło: http://openboat.pl/cts-przyjdz-i-zdobadz-odpowiednie-kwalifikacje-z-zarzadzania/