Bańki na zdrowie

Choroba nie wybiera. Może dopaść nawet najbardziej dbającą o siebie osobę. Wystarczy, że korzystamy z komunikacji zbiorowej, załatwiamy sprawy w urzędzie, mamy dzieci w przedszkolu czy szkole itp. Zarazki mogą zaatakować nas z różnych stron. Są wszędzie.

I dopadła nas. Idziemy do lekarza, przyjmujemy przepisane lekarstwa, bądź też leczymy się własnymi sposobami. Zioła, homeopatia, naturalne antybiotyki, jak cebula, czosnek, miód oraz…? Możemy zastosować bańki bezogniowe. Szczególnie przy infekcjach związanych z oskrzelami, płucami itp. Nie jest to skomplikowany proces, ponieważ do każdego kompletu dołączona jest instrukcja obsługi, która w szczegółowy sposób opisuje krok po kroku etapy użycia. Postawienie baniek jest wręcz banalnie proste.

Niegdyś wiązało się to z użyciem alkoholu i ognia. Budziło strach, choć i nadzieję na szybkie wyzdrowienie. Obecnie działa to na zasadzie odsysania powietrza za pomocą niby strzykawki, którą podłączamy do otworu wylotowego bańki. Ekspresowe, nieskomplikowane, a jakże skuteczne. Jeszcze nasze babcie korzystały z tego typu sposobów na leczenie. My, w obecnych czasach przejęliśmy ten proces w nieco zmodyfikowanej, a zarazem prostszej formie. Jeżeli więc chcecie pomóc sobie sami, dokonajcie tego zakupu i miejcie na podorędziu kogoś, kto wykona zabieg kiedy będziecie w potrzebie.

Więcej na: http://www.medplus.pl/przeciwwskazania-do-stawiania-baniek/