W artystyczną drogę samochodem z Krakow Executive

Dla każdego artysty biorącego udział w różnego rodzaju wydarzeniach i koncertach dużym ułatwieniem i wygodą jest skorzystanie z usług transportowych. Jest to praktyczne i bardzo wygodne rozwiązanie dla wielu osób, dlatego zyskuje też coraz większe rzesze zwolenników. Profesjonalna firma Krakow Executive oferuje busy dla artystów, którzy w porę chcą dotrzeć na miejsce i wywiązać się o czasie ze swoich obowiązków.

Krakow Executive stawia na rzetelną współpracę z rzetelnymi partnerami. Dlatego też stawia na wysoką jakość wykonywanych usług, tak aby każdy był zadowolony.

Na co można liczyć?

Do dyspozycji artystów przeznaczono przede wszystkim nowoczesne i luksusowe limuzyny oraz komfortowe busy, którymi kierują doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy. Przewoźnicy znają języki obce oraz służą pomocą zagranicznym artystom przy ewentualnych problemach związanych z komunikacją werbalną. Ponadto wszystkie pojazdy posiadają pełny pakiet ubezpieczeń wraz z rozszerzoną opieką ubezpieczeniową wszystkich pasażerów. Dużym udogodnieniem dla wielu osób może być fakt, iż wszelkie usługi transportowe świadczone są także w godzinach nocnych od 23 do 6. Poza tym w przypadku płatności za wykonaną usługę możliwe jest skorzystanie z kart płatniczych, jak również akceptowane są płatności w innych walutach zgodnie z aktualnymi kursami wymiany.

Nowoczesna flota nawet dla wymagających artystów

Krakow Executive dysponuje flotą eleganckich, modnych, nowoczesnych busów dla artystów. Wszystkie samochody utrzymywane są w stanie bezwzględnej czystości i sprawności technicznej. Pozbawienie ich jakichkolwiek informacji firmowych gwarantuje każdemu artyście tak istotną dla niego dyskrecję. Firma dysponuje busami marki Mercedes. Każdy z nich wyposażony jest w klimatyzację oraz skórzaną tapicerkę. Niektóre modele posiadają w swym stałym wyposażeniu elektrycznie sterowane drzwi, odtwarzacz DVD oraz lodówkę. Opcjonalnie w minibusie Sprinter na życzenie klienta można wstawić stolik (16+2).

Krakow Executive zaprasza między innymi wszelkiego rodzaju firmy, agencje eventowe oraz impresariaty artystyczne na skorzystanie z oferty prywatnego przewozu osób. Nowoczesne, luksusowe samochody wraz z doświadczonymi i wykwalifikowanymi kierowcami sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagającym klientom.

źródło: http://www.500dnispokoju.pl/w-artystyczna-droge-samochodem-z-krakow-executive/