Społeczeństwo

0 0
gaz ziemny

Rosja jako dostawca gazu ziemnego sprawuje się bardzo dobrze w tej roli. Po odprowadzeniu odpowiednich kosztów przez nasze Państwo dostaje praktycznie gotowy produkt. Jest to bardzo ważny dla nas produkt bez którego życie mogłoby być utrudnione. Gotowanie i podobne typu rzeczy byłyby niemożliwe.

0 0

By skorzystać z tanich usług kurierskich, nie trzeba szukać zbyt daleko. Wystarczy zajrzeć na stronę internetową inpost.pl, by poznać jedną z najskuteczniejszych firm działających na rynku przesyłek pocztowych. Kurier dostępny jest tu dla klientów indywidualnych oraz w pakiecie biznesowym.

Tym, co wyróżnia InPost wśród innych firm pocztowych, jest nieustanna dbałość o wysoką jakość obsługi klienta; dlatego usługa kuriera, zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, to oferta wielu możliwości i elastycznych rozwiązań, dopasowanych do najpilniejszych potrzeb każdego użytkownika. Wśród najważniejszych dostępnych tu opcji dla firm jest przede wszystkim elastyczny czas nadawania przesyłek kurierowi, dzięki czemu nawet w najbardziej napiętym okresie pracy w przedsiębiorstwie zawsze można bez większych trudności załatwić bieżącą pocztę. Kolejną kwestią jest możliwość całkowitej kontroli nad trasą, jaką przebywa nadana przez nas przesyłka, co po pierwsze sprzyja dobrym relacjom z partnerami biznesowymi, których można na bieżąco informować o kolejnych etapach realizacji zamówienia, a po drugie – dzięki szczelnemu systemowi informatycznemu do obsługi paczek, możemy na własne oczy przekonać się, że docierają one do swoich odbiorców szybko, nie ginąc po drodze.

Usługi kurierskie w InPost są nie tylko sprawne i szybkie, ale także tanie, bez względu na gabaryty nadawanej przesyłki. I nawet na tym polu istnieje dla klienta możliwość manipulowania cenami w związku z ruchomym czasem dostawy paczki. Innymi słowy, to my decydujemy o kompromisie, jakim jest cena w połączeniu z szybkością doręczenia. Do naszego wyboru pozostają opcje kuriera standardowego oraz doręczenie paczki do godziny 17:00, 12:00 lub 10:00 następnego dnia od wysłania. W zależności od preferencji i ciężaru przesyłki, zmieniają się także ceny, jednak niezależnie od różnic pomiędzy kategoriami wagowymi, pewne jest jedno: marka InPost oznacza tanie przesyłki kurierskie. Oferta tej krakowskiej firmy została już sprawdzona przez tysiące przedsiębiorców z całej Polski, którzy doceniają elastyczność w dostosowywaniu oferty kurierskiej do ich wymagań, szybki czas dostaw, rozszerzanie działalności poza granice kraju oraz wspomniane wyżej niskie ceny usług bez konieczności obniżania ich jakości. Wygląda więc na to, że InPost znalazła złoty środek w kwestii fachowej obsługi klientów, a innowacyjnych rozwiązań do obsługi panelu biznesowego mogą się od niej uczyć inni dostawcy pocztowi.

0 0

Czy możliwe jest dostarczenie w tym samym dniu towaru zakupionego w sklepie internetowym? Wielu e-sprzedawców i niektóre firmy kurierskie oraz pocztowe udowadniają, że tak. Taką usługę można znaleźć na przykład w ofercie InPost.

 

Coraz więcej firm proponują dostawę tego samego dnia. Jedną z nich jest InPost, zapewniający obsługę przez lokalnego kuriera. Dzięki temu, możliwa jest rekordowo szybka dostawa, a klienci mogą do tego liczyć na tanie paczki. Usługa InPost jest obecnie dostępna w dziewięciu miastach Polski.

 

Nowa jakość logistyczna

 W obszarze usług skierowanych do klientów detalicznych prekursorem w dostawach jednego dnia był amerykański sklep internetowy Amazon, a potem wprowadził swoją usługę Prime również w Europie. W jego ślady szybko poszli również inni potentaci handlu internetowego, jak Alibaba czy Wal-Mart, zapewniając przy okazji swoim klientom tanie usługi kurierskie. Wkrótce potem także największe firmy logistyczne wprowadziły do swojej oferty Same Day Delivery.

Nie powinno dziwić, że tego rodzaju usługi zaczęły się od branży e-commerce. W świecie wirtualnym funkcjonuje coraz więcej sklepów, a to oznacza, że panuje coraz większa konkurencja. Coraz częściej atrakcyjna cena to za mało, żeby zyskać przewagę nad innymi e-sklepami. Obszarem konkurencji stała się także dostawa. Klienci nie oczekują już tylko darmowego lub przynajmniej taniego dostarczenia zakupionego towaru, ale także maksymalnego skrócenia procesu logistycznego.

 

Dostawa jednego dnia jako standard

W Polsce również zaczęła być dostępna dostawa jednego dnia, którą realizuje między innymi InPost. Takie rozwiązania sprawiają, że szybkie dotąd przesyłki priorytetowe, stają się wręcz błyskawiczne. Właściciele InPost są przekonani, że już wkrótce dostawa jednego dnia będzie standardem, usługi kurierskie pójdą nawet w kierunku dostawy w ciągu jednej godziny. Można się domyślać, że takie usługi będą głównie dostępne w największych miastach i w ich okolicach, bo tam najłatwiej zrealizować szybkie dostawy.

Robiąc zakupy w internecie, warto pamiętać, że ważna jest nie tylko cena produktu, ale również jakość usługi związanej z dostawą. Co prawda jeszcze nie każdy e-sklep zapewnia Same Day Delivery, ale systematycznie zwiększa się liczba takich sprzedawców, również dzięki ofercie InPost.

Ławki należą do tych obiektów małej architektury, które można zobaczyć w każdym mieście bez względu na jego wielkość. Te meble miejskie wydają się być nieodłącznym elementem zurbanizowanych przestrzeni, ale nie zawsze tak było.

 

Współczesny producent ławek oferuje najczęściej bardzo szeroką gamę tych miejskich mebli, co sprawia, że z łatwością można dobrać ławki do charakteru konkretnej przestrzeni i do jej stylistyki. Można zauważyć ogromną różnorodność w rozwiązaniach konstrukcyjnych ławek oraz w ich designie, na przykład modele z oparciem i bez oparcia, drewniane, metalowe, betonowe itd. Sprawdźmy, jak zmieniała się ławka w miastach na przestrzeni wieków.

Od starożytności do renesansu

W starożytności trudno mówić o ławkach miejskich. Bardziej precyzyjne będzie określenie ławki ogrodowe, ponieważ w takich miejscach najczęściej się pojawiały. Do dziś można oglądać w Grecji takie obiekty. Wykonywano je najczęściej z marmuru lub z podobnego materiału, co sprawiało, że charakteryzowały się bardzo wysokimi walorami estetycznymi, a do tego były wytrzymałe. Podobne rozwiązania stosowano w Persji, a potem w Rzymie.

W średniowieczu ławki nadal można było spotkać najczęściej w ogrodach zamkowych. Nierzadko były to bardzo oryginalne obiekty. Nazywano je ławkami darniowymi. Na szczycie konstrukcji z cegieł lub desek znajdował się rodzaj siedziska z rabaty. Pokrywano ją najczęściej właśnie darnią, chociaż czasami siano także aromatyczne zioła dla podniesienia komfortu korzystania z takich ławek. Tego rodzaju konstrukcje pełniły zarówno rolę użytkową, jak i ozdobną.

W renesansie nadal ławki najczęściej można było zobaczyć w ogrodach oraz w pobliżu kompleksów pałacowych (na przykład Giardino di Boboli we Florencji). Meble te wykonywano przeważnie z kamienia, a korzystała z nich, oczywiście, jedynie arystokracja.

Od baroku do współczesności

W baroku popularność ławek znacznie wzrosła, chociaż nadal były najczęściej elementami ogrodowymi i stawiano je również w pobliżu pałaców oraz w kompleksach zamkowych. Nadal wykonywane były głównie z kamienia, bez oparć, przeważnie w układzie horyzontalnym. Jednak coraz częściej ławki te były również ozdabiane płaskorzeźbami.

Tak naprawdę o szerokim użytkowaniu ławek można mówić dopiero od XIX wieku, ponieważ wtedy powstały w miastach pierwsze ogólnodostępne parki (np. w Liverpoolu), co jednocześnie zwiększyło zapotrzebowanie na miejsca do siedzenia i wypoczynku. Potem ławki zaczęły pojawiać się coraz częściej w różnych częściach miast od popularnych deptaków po skwery. Dziś drewniane, metalowe lub betonowe ławki znaleźć można w bardzo wielu przestrzeniach miejskich. Coraz częściej dobierane są nie tylko ze względu na swoje walory użytkowe, ale również estetyczne.

Zobacz więcej na komserwis.pl

0 0

Noclegi w Gdyni zawsze dobrze jest planować z dużym wyprzedzeniem, by wymarzony urlop nad polskim morzem faktycznie doszedł do skutku, bez nieprzewidzianych komplikacji w postaci braku wygodnego lokum. W Willi Mewa można fantastycznie spędzić czas, delektując się ciszą, pysznym jedzeniem i czystym powietrzem oraz wysokim poziomem obsługi.

 

Gdynia od lat jest jednym z najchętniej wybieranych miejsc na turystycznej mapie Polski, dzięki czemu w pełni zasłużyła na miano polskiego kurortu wczasowego, w którym co roku setki tysięcy osób z całego kraju spędzają swoje urlopy wypoczynkowe. Ze względu na znany nam wszystkim klimat umiarkowany, w strefie którego znajduje się Polska, oczywiste jest, że apogeum urlopowe przypada na czas letni, bo właśnie wtedy można najpełniej korzystać z wszystkich atrakcji, jakie oferuje pobyt nad morzem. I właśnie z tego powodu, w czasie planowania wakacyjnego wypoczynku, który zbliża się wielkimi krokami, warto jak najszybciej zabukować nocleg w Gdyni, by najlepsze oferty nie przeszły nam koło nosa.

sea-gull-58076__180

W Willi Mewa każdy, kto szuka miłej i przyjaznej atmosfery, ciszy oraz profesjonalnej obsługi, poczuje się jak we własnym domu i spędzi najprzyjemniejszy urlop w polskim kurorcie. Pensjonat położony jest w odległości kilkunastu minut od morza, przez co stanowi świetną bazę wypadową dla codziennych wypraw na plażę, a w jego ofercie restauracyjnej znajdują się pożywne obiadokolacje przyrządzane według receptur kuchni polskiej, które zaspokoją nawet największy głód po aktywnie spędzonym na świeżym powietrzu dniu.

 

Do dyspozycji gości pozostaje 8 kameralnych pokoi, z dostępem do telewizji, Internetu i telefonu, a także z wygodnymi łóżkami, kabiną prysznicową, ręcznikami i biurkiem, znajdującymi się w standardzie wyposażenia. Sielska atmosfera, przepiękna okolica i życzliwa obsługa sprawią, że zarówno nocleg w willi Mewa w Gdyni, jak i cały urlop, będą czasem fantastycznego odpoczynku od codziennych obowiązków i powodem do wielu miłych wspomnień jeszcze długo potem.

Działania promocyjne firmy powinny być dość zróżnicowane. Tylko wtedy można liczyć na to, że nasza oferta dotrze do szerokiego grona odbiorców.

Jednymi z najpopularniejszych form reklamy są: ulotki, marketing w Internecie, reklamy w prasie i w radio oraz promocje. Warto przyjrzeć się tej ostatniej z nich, która jest nieco odmienna niż pozostałe.

Decydując się reklamę w formie promocji, ustawiamy się w odpowiednim, pozytywnym położeniu w stosunku do klienta, ponieważ nie przedstawiamy mu tylko suchych faktów dotyczących naszej firmy, ale dajemy mu coś od siebie. Umożliwiamy bezpłatne przetestowanie produktu, ponieważ promocje najczęściej wiążą się z rozdawaniem próbek, testerów, zaproszeń na bezpłatne skorzystanie z oferowanych usług.

Klienci doceniają taką formę reklamy i są bardziej skłonni zdecydować się właśnie na nasz produkt, gdyż mają szansę poznać go bliżej i nie muszą kupować przysłowiowego kota w worku. Działania marketingowe oparte na promocjach są niezwykle skuteczne. Koszty związane z organizacją przedsięwzięcia są bardzo szybko zwracane, dlatego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na taką formę reklamy.

maxresdefault

Promocje w stolicy

Najwięcej promocji organizuje się w stolicy, ponieważ to właśnie tutaj można się spotkać z najpoważniejszą konkurencją. Właściciele firm są tego świadomi, dlatego dokładają coraz większych starań, by to ich działania promocyjne zostały zauważone przez największą liczbę potencjalnych klientów. W związku z powyższym, często decydują się na zatrudnienie profesjonalnej hostessy.

Warszawa również pod tym względem ma wiele do zaoferowania. To tutaj działają najlepsze agencje modelek, które udostępniają profesjonalne dziewczyny, potrafiące zachęcić nie jednego niezdecydowanego klienta. Witają go uśmiechem, przyjaznym usposobieniem, a także udzielają podstawowych informacji dotyczących prezentowanych produktów lub świadczonych usług. Pomagają w podjęciu właściwego wyboru, czyli skutecznie, choć bardzo subtelnie, mobilizują do zakupu.

Jak zamówić hostessę na promocję?

Jeżeli jesteś zainteresowany takim wzmocnieniem działań marketingowych Twojej firmy, to wpisz w wyszukiwarkę internetową hasło „hostessy na promocje Warszawa” lub po prostu skorzystaj z usług profesjonalnej i jednej z najlepszych w Polsce agencji modelek, jaką jest chociażby PromoGrils.

Brzydka pogoda, niepunktualne autobusy i irytujący kurierzy to rzeczy, na które szczególnie lubimy narzekać. Czy jednak na pewno nie mogliśmy zrobić nic, aby wszystko przebiegło sprawniej? Należy mieć świadomość jak sprawić, aby wysyłanie paczek przestało być udręką.

 

Stoisz pod drzwiami, przystawiasz do nich szklankę i nasłuchujesz czy na pewno nikt nie idzie. Co pięć minut zerkasz na zegarek, wykonujesz nerwowe telefony, podskakujesz na dźwięk każdego dzwonka do drzwi… Wcale nie czekasz na wymarzoną randkę ani przyjaciela, który właśnie przyleciał z zagranicy. Po prostu po raz kolejny wypatrujesz niepunktualnego kuriera. Albo sam jesteś niepunktualny, za późno wyszedłeś z pracy i przesyłka nie została dostarczona. Czy to znajomy scenariusz?

Jeśli tak, warto wprowadzić w życie kilka ulepszeń. Oczywiście zmiany zawsze należy zacząć od siebie, także jeśli chodzi o korzystanie z tanich usług kurierskich. Jeśli spodziewasz się, że możesz mieć problemy z dopasowaniem się do grafiku kuriera, zaznacz to w zamówieniu i poproś o telefon z wyprzedzeniem. Nie zostawiaj zamówienia prezentu czy innej pilnie potrzebnej rzeczy na ostatnią chwilę, tym bardziej, jeśli przesyłka priorytetowa ma być doręczona w gorącym okresie, na przykład przedświątecznym.

Co więcej, dobrze zastanów się nad wyborem firmy. Dzisiaj większość z nich, nawet w przypadku najtańszych przesyłek, oferuje ich bardzo dokładne monitorowanie. To sprawia, że możesz być spokojny o ich bezpieczeństwo, a także że jesteś w stanie dokładnie przewidzieć moment doręczenia. Zazwyczaj cały proces odbywa się przy pomocy aplikacji lub ewentualnie strony internetowej.

Pamiętaj też, że niekoniecznie musisz korzystać z typowych tanich usług kurierskich, czyli takich, w przypadku których kurier zapuka do drzwi. Popularną opcją są teraz firmy dostarczające przesyłki do konkretnych punktów. Czasem są to sklepy albo inne lokale usługowe. W innych przypadkach, np. inpost.pl, paczki mogą być dostarczane również do specjalnych skrytek, tzw. paczkomatów. Dzięki temu są do odebrania przez całą dobę, dowolnego dnia.

Udogodnienia współczesności, także w zakresie wysyłania paczek, zostały stworzone, aby wyjść Ci naprzeciw i zlikwidować Twoje problemy. Warto z nich skorzystać.

 

0 0

InPost od dawna oferuje swym klientom indywidualnym opcję wysyłania tanich paczek za pomocą sieci Paczkomatów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak i również w kilku innych europejskich miastach. W perspektywie najbliższych miesięcy firma uruchomi także usługę kuriera paczek ekonomicznych oraz priorytetowych.

Dzięki Paczkomatom przesyłki docierają do wszystkich większych miast Polski już w przeciągu jednego dnia. I nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie cena, bowiem usługi InPost są znacznie tańsze niż u konkurencji, a przy tym nie tracą nic na swojej jakości. W ten sposób każdy może wysyłać paczki nawet o masie do 25 kilogramów za kilkanaście złotych, nie musząc się martwić o całą procedurę jej nadawania, jaką mają w punktach inni dostawcy ani o to, czy paczka faktycznie bez przeszkód dotrze do adresata. Zdecydowana większość tanich przesyłek InPost dociera do odbiorcy już kolejnego dnia, a cała w tym zasługa dobrze zorganizowanego systemu logistycznego i sprawnej polityki firmy.

W najbliższym czasie oferta dla klientów indywidualnych ulegnie znacznemu poszerzeniu, gdyż InPost jest w trakcie wdrażania projektu usług kurierskich „b2c”, co jest świetną nowiną dla wszystkich, którzy nie mogą korzystać z Paczkomatów – bowiem sieć maszyn, choć stale rozbudowywana, nie obejmuje jeszcze wszystkich miasteczek i wsi w Polsce. Kompleksowe usługi kurierskie znakomicie sprawdziły się już w modelu biznesowym, a tanie paczki ekonomiczne i priorytetowe wysyłane codziennie z wielu firm w setkach tysięcy egzemplarzy ułatwiły prowadzenie wielu przedsiębiorstw. Teraz ten wypróbowany system zintegrowanej obsługi przesyłek będzie przystosowany dla potrzeb klientów indywidualnych, dzięki czemu paczki priorytetowe, czy paczki ekonomiczne dotrą pod każdy wskazany adres. Użytkownicy InPost z niecierpliwością czekają na szczegóły oferty i cennik usług oraz informacje na temat sposobów nadawania przesyłek (np. czy kurier pofatyguje się do domu nadawcy, czy jednak pozostanie tylko opcja nadania w Punkcie Obsługi).

0 0

Dynamiczny rozwój InPost i jego paczkomatów zaowocował pokaźnym zainteresowaniem klientów oraz firm. Marki, dzięki rozbudowanej sieci automatów, mogą zachęcić konsumentów szybką i wygodną dostawą za niewielką opłatą. Część z nich, tak jak Allegro, zdecydowała się na współpracę, która pozwoliła uzyskać preferencyjne ceny i wysokie rabaty dla klientów.

Każdy klient ma swój ulubiony produkt lub markę, bez której ciężko mu się obyć – w tym przypadku warto zdecydować się na dostawę poprzez paczkomaty. InPost, w ramach współpracy ze sklepami internetowymi licznych marek, oferuje kody rabatowe obejmujące zniżkowe doręczenie paczki do określonego automatu, czy też rabaty na zakupiony asortyment. Podczas wybranych akcji można trafić na całkowicie darmową przesyłkę i przecenę zamówienia nawet do 80% jego wartości.

Pretekstem do uzyskania zniżki nie muszą być święta, wydarzenia sportowe czy sezonowa zmiana asortymentu w sklepach. Warto poświęcić trochę czasu i skorzystać z informacji podanych w aktualizacjach na stronie InPostu lub złożyć zamówienie na przesyłkę poprzez aplikację mobilną. Kody rabatowe pojawiają się także w konkursach publikowanych na blogu poświęconym paczkomatom. Oferta jest bardzo bogata. Dotyczy zarówno książek, ubrań, gadżetów, sprzętu komputerowego i wielu innych akcesoriów. Wystarczy mieć oczy szeroko otwarte, poznać bliżej świat InPostu i zdecydować się na doręczenie paczki do paczkomatu.

Aby być jeszcze bliżej klienta i lepiej móc odpowiedzieć na jego potrzeby, firma zaprasza do niedawno utworzonego Klubu Paczuchy. Dzięki członkostwu, klient zostanie poinformowany o zniżkach w ulubionych sklepach internetowych za pomocą newslettera. Przesłane kupony rabatowe umożliwią skorzystanie ze zniżek wcześniej odpowiednio wyselekcjonowanych, wybranych marek. Wysyłane wiadomości będą powiązane z zainteresowaniami użytkownika i obserwowanymi przez niego firmami. Rabaty na zakupy mogą sięgnąć nawet 80% wartości, a ich wielkość oraz czas trwania zależą od zainteresowania i refleksu ze strony członków Klubu.

Najnowsze badania w kwestii zachowań turystycznych i biznesowych Polaków nie pozostawiają złudzeń. Wyniki wskazują, że do tej pory oblegane przede wszystkim przez turystów ośrodki wczasowe nad morzem przestają służyć wyłącznie tym celom.

 

Coraz częściej kurorty, hotele i pensjonaty oferują przyjezdnym również inne możliwości – nierzadko wykorzystywane są jako miejsca spotkań biznesowych. Nie chodzi wyłącznie o konferencje, ale o wyjazdy firmowe czy spotkania z reprezentantami firm na przykład z tego regionu. Dotyczy to w szczególności pensjonatów, które są zlokalizowane nad samym morzem jak, charakteryzując się bardzo dobrym dojazdem do centrum.

Potwierdzają to przedstawiciele pensjonatu Willa Mewa w Gdyni, który zlokalizowany jest 7 kilometrów od centrum Gdyni oraz 11 kilometrów od centrum Sopotu. Do samego Gdańska ma się zaledwie 25 kilometrów, co czyni to miejsce naprawdę wyjątkowo atrakcyjnym. Położenie to stanowi więc cudowne połączenie spełniające potrzeby zarówno osób, które pragną spędzić czas w ładnym miejscu i odpocząć indywidualnie bądź rodzinnie jak o tych, którzy przyjeżdżają w celach biznesowych. Jak wskazują statystyki pensjonatu, w ciągu ostatnich lat zainteresowanie przyjazdami właśnie w celach biznesowych wzrosło o kilka procent, w związku z czym konieczne było rozwinięcie oferty właśnie pod tym względem. Ten kameralny pensjonat w Gdyni przygotowany został tak, że każdy gość będzie czuć się tutaj wyjątkowo i komfortowo.

Coraz częściej w pensjonatach organizowane są również imprezy okolicznościowe na przykład z okazji urodzin, jubileuszy czy nawet ślubów. Bogato wyposażone pokoje, komfort i bliskość morza powodują, że miejsce to zachęca do noclegów przyjemnościowych jak i delegacji biznesowych.

Zdaniem specjalistów zajmujących się badaniami w tym kierunku, wzrostowa tendencja dotycząca zainteresowania spotkaniami biznesowymi nad morzem będzie wzrastać. Świadczy to o zmianach w podejściu Polaków i rozwojem biznesowym. Coraz więcej osób posiada i rozwija swoją działalność, a jak wiadomo – nierzadko do tego potrzebni są inni ludzie i spotkania z nimi.

ARTYKUŁY I PUBLIKACJE

0 0
Udoskonalona strona internetowa oraz wzbogacone portfolio usług to nowości, dzięki którym agencja reklamowa Tango może w pełni odpowiedzieć na potrzeby każdego klienta. W Agencji Brandingowej...