Kreowanie przestrzeni parkingowej

lancuchy-miejskie

Każde miejsce, gdzie przyjeżdżają klienci, musi być wyposażone w parking. Często nie można wstawić standardowych metalowych barier. W wielu miastach wygląd takich barier regulują przepisy rad miasta. Przy planowaniu planu parkingu można użyć gotowych elementów przeznaczonych do takich projektów.

W ofercie wielu firm są słupki betonowe. Wykonane ze specjalnej mieszanki betonowej są odporne na czynniki atmosferyczne. Specjalna powłoka z płukanego żwiru nadaje słupkowi naturalnego wyglądu. Jest to konstrukcja wolnostojąca. Można w każdej chwili zmienić ułożenie ich na placu. Dzięki dużej masie są stabilne i odporne na wiatr. Różne wysokości takich modułów dają dużą swobodę w wyznaczaniu miejsc parkingowych.

Słupki betonowe parkingowe powinny być zabezpieczone specjalnymi prętami, które dostajemy przy zakupie. Oferowane w różnych kolorach i kształtach ułatwiają osobie parkującej znalezienie odpowiedniego miejsca na swój pojazd. Takie bariery można ustawiać również na czas określony. Jest to użyteczne na deptakach i miejscach czasowo wydzielonych do innych celi. W momencie, kiedy stają się zbędne, można je zdemontować.

Zwarta konstrukcja takiego wyrobu pozwala na długi czas użytkowania. Są one odporne na uderzenia i kontakt z parkującymi pojazdami. W razie kolizji słupek przesunie się, nie powodując znaczących uszkodzeń w pojeździe. Oprócz parkingów można stosować je na placach przed budynkami jako zabezpieczenie przed parkującymi pojazdami. Można również wygrodzić miejsca na inne cele niż parking.

Szukasz słupków betonowych? Sprawdź na Konarch.pl